sheldonka.

sheldonka.

Česko

• 11.11.2013  20:45

Filmů o drogách jsem viděla dost. Panika v Needle Parku mě nijak zvlášť nezaujala. Film ve mně nezanechal patřičný dojem, bohužel. Al Pacino byl samozřejmě více než skvělý, o tom žádná. Uvidíme, třeba tomuto filmu přijdu na chuť až po letech.

• 10.11.2013  11:02
    Big Lebowski (1998)

"Hraju bowling. Jezdím autem. Sem tam si připomenu výlety s LSD..."

• 27.10.2013  11:27
    Divoši (2012)

Nejdřív jsem si říkala, jak mi asi do filmu plného drog a zločinu bude pasovat Blake Lively, kterou mám zafixovanou jako vždy dokonalou Serenu (Gossip Girl), ale kupodivu se mi tu hodně líbila. To stejné se ale nedá říct o Hayek. Připadala mi jako páté kolo u vozu a role jí podle mě moc dobře nesedla. Jinak děj na mě zapůsobil prakticky od začátku a vydrželo to až do konce (i když ten nebyl zrovna nejlepší). Oliver Stone je skvělý režisér a má své filmy propracované opravu do detailů. Byla jsem unešená z prostředí, ústřední trojice, soundtracku a taky z mobilního vyzvánění. Určitě se k Divochům ještě v budoucnu vrátím, při nejmenším kvůli Aaronovi.

• 14.10.2013  20:05
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

Cathy jsem si zamilovala a její černý humor taktéž. Moc povedený seriál, u kterého si vždy ráda odpočinu. Líbí se mi, že je zde ukázán život takový, jaký je. Není tu nouze o úmrtí, rozchody a věčné konflikty matky se synem a všechno je naservírováno bez zbytečných okolků. Vždy jsem překvapená jak se u jednoho dílu dokážu nasmát a přitom se za 5 minut málem rozbrečím. Jo, moc mě to baví!

• 13.10.2013  16:52
    Bridalplasty (TV pořad) (2010)

Zavřít skupinu žen do luxusního domu a dávat jim stupidní úkoly, za které si můžou předělat "fasádu"? Ti Američani už opravdu neví, co by vymysleli.

• 13.10.2013  16:47
    Počátek (2010)

Do detailů propracovaný děj. Opravdu všechno bylo promyšlené na 100%. Libuji si ve filmech, ve kterých se jedná o cestování časem a hraní si s myslí. Nemám co dodat k Leonardovi, toho můžu vždy a všude. Je pravda, že na začátku jsem se ztrácela v ději, ale jak vám všechno do sebe začne zapadat, nestačíte se divit. Pět hvězd jsem dala až po druhém shlédnutí, protože tohle je jeden z těch hodně složitých filmů, nad kterými musíte po skončení přemýšlet a hlavně je pochopit. A takové já mám setsakra ráda!

• 29.9.2013  19:21

Dlouho jsem přemýšlela, jestli má vůbec cenu se dívat na filmové provedení a teď vidím, že bych zase o tolik nepřišla. Ano, je nemožné do dvou hodin nacpat celou knihu, ale tady byly vynechané klíčové scény a důležité věci. Přišlo mi to docela laciné, narychlo točené a amatérské. Mrzelo mě, že nebylo nabídnuto více prostotu vztahu mezi Christiane a Detlefem. Soundtrack skvělý, kamera laciná a hlavní hrdinové mi taky moc nesedli. Zase nemůžu tvrdit, že na mě film nezapůsobil, protože téma je opravdu silné a o filmy s drogovou tématikou se docela zajímám. Nicméně, kniha je nesrovnatelně lepší, radši sáhněte po ní.

• 18.9.2013  20:03
    Tajnosti (2007)

Mám moc ráda filmy o obyčejných lidech, každodenních situacích a normálních problémech. Hned mi přijde, že jsou mi něčím blízké a okamžitě se do nich dokážu vcítit. Je vážně opravdu skvělé, že jeden takový film pochází i z českých rukou.

• 18.9.2013  19:57
    Teď a tady (2012)

Filmy o rakovině mě nějakým neznámým důvodem přitahují a ráda se na ně dívám. Všechny jsou si podobné, ale každý je zvláštní něčím jiným. Now Is Good pro mě bylo milé překvapení. Dakotu mám velmi ráda, hrála s lehkostí, i když na začátku jsem nemohla přetrpět její nezájem k nemoci a protivné chování. Od začátku bylo jasné, jak všechno dopadne, ale i přes to jsem celý film sledovala se zaujetím a těšila se z krásného úsměvu Jeremyho, kterým mě okouzlil už ve War Horse. Sama sobě jsem se divila, že jsem si u konce docela dost pobrečela, naštěstí se mi nálada zvedla hned při prvních závěrečných titulcích, které doprovodila jedna z mých velmi oblíbených písní.

• 18.9.2013  19:41
    Kdo přežije: Nikaragua (TV pořad) (2010)

Jedna z nejslabších sérií, jakou jsem viděla. Nikdo mě neupoutal, úkoly nevynikaly a celé to bylo takové zdlouhavé a nudné. Na vítěze nemám co bych řekla, měl prostě štěstí, protože ve hře byli určitě lepší hráči.

• 16.7.2013  07:51
    Helena (TV seriál) (2012)

Za co, Pane Bože, za co, trestáš tento prostý lid?

• 15.7.2013  11:53
    Máňa po deseti letech (TV film) (2003)

Tak..hlavně, že jí je pořád do smíchu.

• 14.7.2013  16:10

Pro mě dosud nejinspirativnější film (to samé se dá říct o knize), s jakým jsem se setkala.

• 7.7.2013  11:07

Očekávala jsem krásu Norska a poutavý příběh. Ani jedno se mi nesplnilo. Závěr se dal předpovědět už v první třetině filmu. Chyběla mi tam hudba a větší zaměření na nemocného otce.

• 4.7.2013  08:50
    Slnko, seno, slanina (TV pořad) (2013)

R u fu*king kidding me?!

• 22.6.2013  09:37
    Všemocný (2011)

Tu pilulku bych jednou chtěla zkusit!

• 22.6.2013  09:36

Miluji snímky, které vás donutí se zamyslet nad životem. Velmi inspirujících 30 minut.

• 15.6.2013  10:33

Nádherný film, po kterém vám zůstane úsměv na tváři a máte prostě radost ze života.

• 28.5.2013  16:59

Pořád přemýšlím nad komentářem k tomuto filmu a jaksi mě nenapadají vhodná slova. (Nejspíš bych měla potrénovat slovní zásobu.) Ústřední dvojici ztvárnili mnou velice oblíbení herci, takže i to mi zaručovalo skvělou podívanou. V poslední době si opravdu libuji v mysteriózních filmech všeho druhu a myslím, že to byl právě důvod proč jsem "sáhla" po Stay. U filmů docela dost přihlížím na předvídatelnost konce a tady jsem do posledních minut absolutně nevěděla, jak to celé dopadne. Takže spokojenost? Ano, 100%.

• 26.5.2013  10:47
    Kdo přežije: Palau (TV pořad) (2005)

Moji oblíbenci : Ian, Tom, Bobby Jon a Stephenie. Jsem moc ráda, že jeden z nich vybojoval 1. místo. Tahle řada mě bavila možná nejvíc ze všech (prozatím), o zvraty tu rozhodně nebylo nouze. Jo a totální porážka kmenu Ulong byla pro mě dost překvapivá.

• 22.5.2013  21:46

"Život je takový, jaký si ho uděláme."

• 3.5.2013  17:43
    Kdo přežije: Vanuatu (TV pořad) (2004)

Úplně nejlepší řada to není, ale bavila mě i tak. Navíc jsem opravdu nadšená z vítěze. Ukázal, jak se to má správně hrát a výhru si oprávněně zasloužil.

• 21.4.2013  20:54
    Šaty za půl milionu (TV film) (2009)

O těch šatech z peří se mi bude zdát ještě setsakra dlouho!

• 21.4.2013  20:50
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Kupodivu mě to opravdu chytlo! Oblíbila jsem si postupně úplně každého člena této rodiny. Nejvíc ze všech je mi asi sympatický Axl, který nikdy nezklame a vždy mě rozesměje třeba už jenom tím, jak si bezstarostně sedí v trenýrkách (v jakoukoli denní hodinu) u televize a neustále do sebe láduje hory jídla. A nejzajímavější postava je pro mě bez dlouhého přemýšlení Sue. Ta holka je prostě šílená! Navíc se mi moc líbí prostředí seriálu. Ano, většinou se děj odehrává v domě, ale mně prostě přijde, že má svoje netypické kouzlo.

• 20.4.2013  08:35

Snad poprvé se mi ve filmu líbil Ashton Kutcher. Není to zrovna můj oblíbenec, ale tady byl úžasný! Role je na něho jako ušitá. Miluju filmy, ve kterých se prolíná minulost s přítomností a budoucností a poslední dobou mě víc a víc zajímají filmy, ve kterých se cestuje časem. Jsem taky naprosto nadšená ze všech dětských (následně už dospělých) hlavních postav. Jejich charaktery byly neotřelé a do detailů vymyšlené. Jediné, co mi tam chybělo je trochu víc hudby, na ni si fakt potrpím, ale jinak paráda.

• 1.4.2013  17:03

Jsem tak trochu zklamaná. I když ani nevím proč, nečekala jsem od toho bůhvíco, ale přesto .. Písničky byly zbytečně dlouhé a na mě jich tam bylo docela hodně, ale to je asi tím, že muzikály zrovna dvakrát nevyhledávám. Jinak myšlenka je moc dobrá a zpracování taktéž, ale to bohužel nestačí. V hlavě mi ale utkvěla jedna věta pronesená v písničce, kterou asi jen tak nezapomenu : "Život je jako plátek sra*ky natřený máslem z obou stran!"

• 1.4.2013  16:55

Pro mě jeden z nejlepších dílů celé Potterovské série. Poprvé jsem byla mnohem blíž všem třem hlavním hrdinům. Přijde mi, že až teď se vybarvily jejich charaktery (moc se mi líbil Ron). Docela mně mrzí, že nebyl větší prostor zaměřen na Draca, protože patří k mým oblíbeným postavám, ale to je holt moje mínus. Hodně mě bavily boje se Smrtijedy a ostatními poskoky Voldemorta, ale co mě zaujalo úplně nejvíc byl příběh Tří bratří, ten byl fakt skvěle zpracován! Na plný počet to ale pro mě není, nejsem zrovna zarytý fanda této série a asi už ani nikdy nebudu.

• 2.3.2013  14:30
    Džínová planeta (TV film) (2010)

Mám obrovskou chuť jít do prvního obchodu s oblečením, který uvidím a hned si nějaké ty džíny koupit. Skvělý dokument!

• 25.2.2013  12:37

Al Pacino je geniální. Co víc dodat.

• 3.2.2013  16:32
    S tebou je mi líp (TV seriál) (2010)

Seriál, který není ničím zajímavý nebo originální. Prakticky mi není zcela sympatická žádná z postav a Joanna G. Swisher mi není sympatická nikde a nikdy, takže to zhodnotím asi takto : sledovatelný seriál, ale zázraky a ani kvalitní humor opravdu nečekejte.