Crash (2004)

Pořád jste napjatí, jak se kdo zachová v dané situaci. Někdy vás scéna donutí přemýšlet, nebo vás naopak donutí se pousmát a možná vám z toho všeho bude nakonec i smutno ( v mém případě tomu tak bylo). Crash je velmi dobře natočený snímek. A hudba .. ta byla opravdu skvělá.

Chaplin boxerem (1915)

Nejlepší umělec v historii. Děkuji pane Chapline.

Bathory (2008)

Má to (jen) přes dvě hodiny, ale pro mě to bylo prostě nekonečné. V půlce snímku jsem se začala úplně ztrácet v ději. Celé mi to přišlo moc umělé. I herci mohli být podle mě ještě lepší. O Bathory každý básnil, jak je to senzační film, ale mě to nějak nezaujalo. Ale hodnocení mi to přisvědčuje. Z velkofilmu se pomalu stává jedno z těch nepovedených, zapomenutých filmů.

Anděl Páně (2005)

Velice dobré herecké obsazení a velice dobrý humor. Tahle pohádka se mi opravdu líbí. A dívat se na ni v období Vánoc je paráda.

Žáby k zulíbání (2006)

Film pro děti, který nebyl zas tak špatný. Parta holek, co zachraňuje slepice - pro mně docela originální nápad. A samozřejmě nesmí chybět velké nepřátelství s partou kluků. No, i když z nepřátelství se následovně stane láska.

Souboj Titánů (1981)

Souboj Titánů .. pro někoho klasika, ale pro mě nudná podívaná. Nikdy mě tento snímek neoslovil a myslím si, že se tomu už tak ani nestane.

Trosečník (2000)

Trosečník = bravurní Tom Hanks. Jde vidět, že někdy málo je více.

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Hodně se divím jak je Nicholas vlastně skromný člověk. Skromný člověk, který toho v životě dokázal tolik! Strašně ho obdivuji a hluboce se klaním, protože na světě je podobných lidí s tak velkým srdcem opravdu málo. Byla by pro mě obrovská pocta se s panem Wintonem jednou setkat.

Tip a Tap (1971) (seriál)

"Dobrou noc, strýčku Fido! Dobrou noc, děti!"