Ošklivka Betty (2006) (seriál)

Pamatuji si na tu mánii kolem Betty. Naštěstí, mě se to vyhnulo.

Věda je zábava (2004) (pořad)

Přiznám se, že ty děcka jsem si oblíbila. Bývaly doby, kdy jsem je všechny znala i jménem. Časy se mění a mě už tento pořad nepřijde úplně nejlepší, ale nemůžu říct, že by v něm nebyl nápad. Celé je to velmi dobře udělané. Proč všude cpát jen dospělé? I teď se na to sem tam ráda podívám.

Návrat do rodného Walesu (2010) (TV film) odpad!

Takovým filmům (ovšem pokud se tomu tak dá vůbec říkat) se musíte jen smát!

Daltoni (2004)

A znají tvůrci vůbec slovo scénář?!

Slunce, seno, jahody (1983)

Rozhodně mnou nejoblíbenější film z řady Slunce, seno ..

Gran Torino (2008)

Drsný postarší chlápek, co má srdce na pravém místě.. Možná se jedná o nejlepší Eastwoodův film vůbec. Celou dobu mě film opravdu bavil, protože Clint je bravurní herec a děj snímku má nápad a rozhodně Vás nezačne nudit. Jen jsem si přála, ať to všechno dopadne dobře, no ale nakonec si říkám, že život přeci taky není pohádka.

Ajťáci (2006) (seriál)

A pak že angličané nejsou vtipní!

Graffitiger (2010) (studentský film)

Za 10 minut se u mě vystřídalo tolik různých pocitů, že to někdy tak dobře nedovede ani 2-hodinový film. Klobouk dolů!

Requiem za sen (2000)

Až s odstupem času si uvědomuju, jak je tento film pro mě zásadní.Obrovský zážitek! Requiem za sen má nespočet nezapomenutelných scén, které byly natočeny tak pravdivě, tak skvěle! Nepamatuji si, že by jiný film takhle dokázal zachytit lidské pocity a myšlení. A k tomu všemu vám hraje hudba, která je jako ušitá na míru. Darren Aronofsky je snad ďábel, protože jinak si nedokážu vysvětlit jak mohlo vzniknout něco tak perfektního. Requiem si mě získal a jsem ráda, našla jsem svůj nejoblíbenější film.