Chaplin obchodním příručím (1916)

Pro někoho možná méně dobré, ale já v tom vidím pořád genialitu! Chaplin byl a vždy také bude skvělý.

Už zase skáču přes kaluže (1970)

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších českých filmů vůbec. Vladimír Dlouhý zahrál svou roli skvěle a vlastně celý snímek je pro mě nezapomenutelný. Tímhle filmem se může český národ opravdu pyšnit.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Perfektní herecké obsazení, mistrovsky vyladěné hlášky, skvělý scénář .. tak má vypadat pořádný film. John Travolta mě svým výkonem uchvátil a oblíbila jsem si ho snad ještě víc. Pulp Fiction je taková filmová povinnost, která opravdu stojí za to být viděna!

Madagaskar (2011) (seriál)

Úžasně natočená příroda -> mistrovská práce. Tohle je nádhera!

Budiž světlo (2006)

Jsem na sebe hrdá, že jsem to vydržela až do konce! Nemám ráda americké vánoční komedie. A Budiž světlo je hodně podprůměrný film. Vůbec mě to nebavilo a tu jednu hvězdu dávám jen za Kristin Davis.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Fantasy není zrovna můj oblíbený šálek čaje a proto jsem nebyla nijak extra nadšená. Příšerky, ale byli působivé a docela vtipné. Ze závěru jsem byla docela zklamaná, scénář totiž výrazně upadal.

Persepolis (2007)

Krásný animovaný film o lidech a pocitech. Líbila se mi ta originalita a čistá upřímnost.

Táta k pronajmutí (2010) (seriál)

Není to vůbec tak špatné. Já se u toho docela dobře bavím.

Beethoven (1992)

Věčně slintající pes mi teda vůbec směšný nepřijde. A kolem něco samozřejmě americká rodina, která řeší jen jedno - nechat si psa nebo ne? Já bych hlasovala pro druhou možnost..