Matýsek (2006) (seriál)

No, Matýsek se moc nepřekonává.

27 šatů (2008)

Stal by se zázrak, kdyby mě něco v tomto filmu překvapilo.

Alexander Veliký (2004)

Asi moje chyba, že jsem to viděla pouze ve škole a ne v klidu, doma. Vůbec ničím mě to nezaujalo, ale to je taky možná jen tím, že se prostě nejde soustředit, když za Vámi sedí víc jak 20 lidí a všichni mluví, nebo se smějí, nebo hledají někoho kdo by měl něco dobrého k jídlu. Ovšem jedno vím jistě. Tenhle snímek už si nikdy nepustím. Toto téma mě prostě nebaví.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Vždy jsem víc nervózní než soutěžící. Akorát ty úkoly dávají víc a víc těžší .. ano, šetřit se musí opravdu všude.

Bludiště (1997) (pořad)

Dřív mě to bavilo mnohem víc. Teď, když je to nové už to není ono. Ovšem nikdy není na škodu si zkusit odpovědět na nějakou otázku a získat za to modrého bludišťáka!

Fenomén (2011) (pořad)

Jsem nadšená z chytrosti soutěžích. Celá moje rodina včetně mě, se může jít zahrabat.

Dívčí parta (2008)

No ano, typický film pro malé holky. Žádná sláva nikdy nepřijde. Příběh holky, která přijde na novou školu a jak to tak bývá, moc si nepadne do noty s místními "kráskami". Kolikrát je podobné téma omýláno. Neříkám, že by se to nedalo vydržet, ale konec už si domyslíte v prvních 20ti minutách a pak jen čekáte a čekáte na to, že to skončí přesně tak, jak jste si mysleli.

Hrdinové (2006) (seriál)

Sci-Fi opravdu moc nemusím.

Tančím, abych žil (2006)

Něco málo je ujde, ale většina se mi nelíbila. Třeba téma - Chlápek přijde na střední a začne učit tancovat partu naprosto ignorujících děcek. Postupem času, všechno klape a dobře dopadne. Už v první půl hodině víte jak to bude pokračovat až do konce. A to u filmu rozhodně není dobré.