Millerovi na tripu (2013)

dalo se na to koukat, 119 minut uteklo překvapivě docela rychle, ovšem na komedii jsme se u toho zasmála dost málo. 3,5*

Tormented (2009)

That's a hell of a sick movie!

Pěna dní (2013)

Nebýt to povinnou školní akcí na kterou byl v zápětí test, bývala bych odešla z kina a nechala si zaplatit odškodné za újmu na zdraví. Nejen že surrealismus nesnáším, ale ani Audrey Tatou a její písklavý hlásek není mým šálkem čaje. Naprostá absurdita děje v podobě prodloužených nohou a nechutného člověka/myši, Jean Sol Partre jako anagram Jean Paul Sartra který ještě víc zmátl děj, nebo hýbající se objekty (zvonek, tkaničky do bot, nádobí,...) Jednu hvězdu za zfilmování, není chyba režiséra, že knížka je úděsná.

Pošťák (1994)

Příšerně přehnaná gestikulace a nepřesvědčiví herci. Kniha o trochu lepší, 55%

Atlas mraků (2012)

Perfektní. Bála jsem se délky, ale nakonec to uteklo jako voda. Halle Berry znovu vše přežila ( :( ) ale zato Hugo Weaving byl v každé linii tak dokonalý záporák, že jsem se ani nemohla vynadívat. Největší dojem na mne však udělal James D'Arcy. Jeho výkon na mne tak zapůsobil, že jestli si neodnese alespoň nominaci na oskara, budu držet hladovku na protest. Kdykoliv byl na scéně, přestávala jsem dýchat, ani nevím proč. Celkový film za 97% jelikož jsem čekala, že konec nabere o trochu větší grády. Ale uvidíme po druhé projekci. Naprostá spokojenost.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Efekty super, hudba hezká a herecké výkony vcelku dobré, ale wtf... Všechno napětí ztácí smysl, pokud víte, že se kdekoliv a kdykoliv může objevit Gandalf se svou holí a pouhým máchnutím všecho zpravit. Po první hodině mě všichni skřeti na dvacet způsobů a obři na padesát způsobů fakt přestali bavit a chuť odejít z kina byla ohromná. Ovšem očekávání bylo nízké, kniha se mi nelíbila, proto slabé 3*. PS: na další část mě už nikdo nedostane

Doba ledová (2002)

Vtipná a neskutečně roztomilá kravina. 3,5*

P.S. Miluji Tě (2007)

Chápu velice rozporuplné hodnocení: pro ty, co sabotují čistě romantické dojáky, tohle opravdu musí být dvě hodiny utrpení.... ale pro ty, co si rádi pobrečí nad ztrátou největší životní lásky, je tohle úžasný film. Herecké výkony dokonalé, charisma z Gerard Butlera přímo srší a celkové provedení je skvělé. 5*

Total Recall (2012)

Velice milé překvapení: čekala jsem nudný, nelogický sci-fi film, s neschopnou režií, ale dostalo se mi zábavné akční podívané se skvělým Farellem. A i když mezi hlavními postavami byla Kate Beckinsale a Jessica Biel, které moc nemusím, celkově jsem se velmi bavila. Nebýt pár klišé scén, (např: polibek, v té nejmíň příhodné situaci) byl by to velice povedený akčňák. Silné 4*