Křest ohněm (2005)

Vojáci se od začátku do konce skoro ani nezastaví, jelikož jsou neustále pod nepřátelskou palbou, teroristi na ně pálí vším možným: kulomety, minomety, RPG... nejlepší scéna: závěrečná bitva ve které zbylým vojákům dojde munice a oni nakonec vyrazí na skupinku teroristů jen s noži, to byla divočina!

Odvážný Crusoe (2008) (seriál)

Seriál má sympatické obsazení dvou hlavních hrdinů Crusoe(Philip Winchester) Pátek(Tongai Arnold Chirisa). Musím uznat, že Robinson a Pátek mají svůj příbytek na stromě velice dobře zařízený a navíc se na ostrově ani chvíli nenudí, jelikož na ostrov každou chvíli někdo zavítá, přes piráty až po kanibaly. Je škoda, že seriál skončil jen po 13 epizodách, mě tento seriál celkem zaujal a rád bych viděl jak to bude dál s Robinsonem a Pátkem, ale toho se už bohužel nedočkám...

Pirates II: Stagnetti's Revenge (2008)

Druhý díl Pirates je mnohem povedenější než ten první, teda aspoň tak to vidím já. Film má zajímavý příběh, skvělé efekty, taky je zábavný a především krásné herečky. Nádherná Jesse Jane opět předvedla jak umí být divoká a Evan Stone opět zazářil v roli kapitána Reynoldse. Podle mě má Digital Playground jedny z nejlepších filmů v tomto žánru.

Spartakus (2010) (seriál)

Nejdříve jsem shédl prequel "Spartakus Bohové arény", který mě zaujal a příjemně naladil na navazující "Spartakus Krev a písek" tento seriál jsem si vychutnával plnými doušky. Krvavé souboje na život a na smrt, efektní a dojemné scény, intriky, drsní gladiátoři, krásné ženy, sprostými slovy se tu nešetří a potoky krve to jsou jedny z hlavních důvodů, proč jsem si mě tento historický seriál získal. Hlavního hrdinu Spartaka, jsem si oblíbil hned od počátku a fandil mu až do konce, kdy získal vytouženou svobodu i s ostatními gladiátory...... Druhá řada taky moc povedená, ale ten Andy Whitfield mi tam vážně chybí, už to bez něj není úplně ono. Závěrečná bitva byla parádní, jak Spartacus s ostatními převálcovali Římany a skoncoval jednou provždy s prétorem Glaberem... Třetí řada nezklamala, závěrečný díl byl fantastický, lepší konec bych si ani nedokázal představit!

Vanishing on 7th Street (2010)

Tak tenhle film jsem zřejmě asi moc nepochopil. Příjde tma, zhasnou všechna světla a najednou všichni zmizí a za celý film jsem se vlastně nedozvěděl kam všichni mizí a nebo kdo ty lidi vlastně unáší, vždy se objeví jen nějaké stíny a zbyde po všech jen oblečení...

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Tento dokumentární pořad jsem si velice oblíbil, od Ericha von Dänikena jsem už přečetl několik knížek a taky viděl i jeho starší dokumenty a tyhle hypotézy a teorie o návštěvnících z vesmíru mě nesmírně zaujaly. V dokumentu vystupuje i spousta jeho kolegů, kteří se přiklání k jeho teorii "archeoastronautů" dále jsou zde rozebírány pasáže z Bible, andělé, bohové různých náboženství, apokalyptické pohromy, staroindický epos Mahábhárata, legendy o létajících strojích, megalitické stavby, záhadná místa z celého světa, pyramiry a chrámy, okultismus 3. Říše, různé staré vyspělé kultury, Sumerové, Egypťani, Májové, Aztékové, UFO apod... ale každému zřejmě tento dokument nesedne.

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

Zpočátku jsem si myslel, že sleduji film o nějakých neandrtálcích, ale pak se na scéně objevili zmutované příšery a začalo se konečně něco dít! Hrstka odvážliců se vydává na nebezpečnou výprávu za záchranu svého kmene i přes veškeré potíže se jim podaří nakonec uspět a zachránit tak svůj kmen. Tento film není zas tak špatný, přesto že má tak nízké hodnocení tak se na něj dalo koukat a s rokem 2012 tento film nemá vůbec nic společného.