Letní tábor hrůzy (1983)

Děj už několikrát napsán,zkoušel jsem nesrovnávat s Pátkem 13 tého,ale musel jsem,podoba tu bije do očí každou minutou,každou vraždou, herce snad ani nelze brát vážně, to co předváděli bylo občas k smíchu a někdy zase k pláči, ale přesto film vůbec nezavrhuju,téměř všechny vraždy provedeny pěkně, ale opět jsme zpátky u logiky, musel se první kuchař trapně držet poličky? nemohl seskočit? Nemohl týpek na záchodě podlézt dveře,kde byla asi půlmetrová díra pod kterou kamera zabírala jeho nohy? A takhle bych mohl pokračovat od vraždy ke vraždě. Konec mě celkem překvapil, zůstanu u průměru.

Pravidla násilí (2007)

Překvapivě Sculliová v jiném hávu, úspěšná manažerka,která si potrpí na mladý zajíčky, i když ten herec na těch 23 let,kterýma se prezentoval opravdu nevypadal, spíš bych tipoval minimálně 35. Poté co se vrací z párty u svého šéfa, je její přítel zmlácen a ona brutálně znásilněna, i když opět, brutálně? Pár šťouchů,který ani pořádně nebyly vidět. Přítel přišel o oko a Sculliový narostl hřebínek spolu s myšlenkama o krvavé pomstě (tímto se alespoň prezentoval titulek na obalu DVD). Přítel je ufňukaná bábovka,alespoň ze začátku a opravdu jsem měl co dělat, abych jen díky jemu chování film nevypnul. Na konci se role obrátí a ze zlé Sculliové se stane žena se smyslem pro odpuštění, žádná kravá lázeň nic z toho se nekoná, pokud vás stejně jako mně namotivoval obal. Je to něco co se tváří být tvrdé a přiblížit se nebo napodobit podobné legendy - I spit on your grave apod. Ztráta času, jediné za co dám bod je krátká stopáž.

Krváček (1990)

Poté co je hlavní holka Janka oplodněna jakýmsi parazitem,vydává se na svojí vražednou journey do Paříže,kde zakuchne každého koho jí přikáže zabít tajemný tvor v její vulvě. Janka si servítky opravdu nebere a to doslova ani jako herečeka, popravdě, nikomu to tam moc nešlo, nejhroší ze všech mi přišel asi ten agilní,kníratej, sexofilní balík, kterej byl opravdu na ránu. Janka dostává příkaz ject k moři, aby mohla vrhnout do vody, během tohohle výletu přepadne pojízdnou transfúzni stanici, 2x se vymele s autem, autobusem a konec pravděpodobně dopadl dobře pro tu podivnou entitu. Co musim uznat,tak to,že me dialogy Janky s tim parazitem rozesmívaly, kamera byla průměrná,ale stále mi tam něco chybělo. Viděl bych to na ten horší průměr pro tentokrát.

Mother Died (2012)

Na tak krátký zombie kraťas velmi zajímavá pointa filmu, pěkné vyprávění a závěrečná akce také není k zahození, když děvče ztratí veškeré naděje, rodinu, je lepší odejít sám a vzít sebou pár mrtvých, který se mi tlačí do garáže.

Zevláci vs. Zombíci (2012) odpad!

Ano souhlasím, že nejvtipnější osoba večera - černoch Mentál Mickey přišla o kejhák příliš brzo nato aby film bavil až do konce, popravdě začátek i pobavil, pár vydařených vtipů, který se postupem času sledování stávají trapnějšími a trapnějším až doslova vytaženými z paty a zahranými křečovitě, že by jim nemohlo uvěřit ani batole. Pokud má něco smysl hodnotit tak to je pár gore efektů a nakopnuté dítě. Slabý odvar tohohle žánru.

Dark Night of the Scarecrow (1981) (TV film)

Sice na rok 1981 slušný nápad,ale potenciál nevyužit, všechny 4 vraždy jsou se střihem,takže si jenom můžeme domyslet jak asi vypadalo tělo každého nešťastníka, děj zbytečně natažený, spousta nudných míst a pasáží. A ten herecký kompars škoda mluvit, jeden horší než druhej. Je spousta jiných a mnohem lepších 80sátkových filmů, tenhle bych řadil mezi ty nejslabší,které jsem měl možnost vidět. Naštěstí se žádné zklamání nekonalo, protože hodnocení jsem bral s rezervou.

Útes smrti (2010)

Taky mám slabost pro žraločí horory a tady je jeden naservírovanej přímo podle mojí chuti. Během sledování jsem taky trnul hrůzou a sledoval co partičku mladých čeká.V australském podání se nedočkáme žádných sexbomb ani odhalených dámských přirození a ani penisů, na které nás lákají jejich američtí kolegové ve svých filmech. V jednu chvíli jsem si podle podaných hereckých výkonů vážně myslel, že na hlavní aktéry poslali opravdový žraloky. Mně by se patrně kousla pumpa i během natáčení! Skvělý filmový zážitek!

Smrti napospas (2006)

Byly pasáže,který jsem nepochopil a kterým jsem moc nerozuměl,to bylo asi proto, že film neudržel mojí pozornost.Film chce být za každou cenu zajímavý, což na někoho funguje,ale já jsem jeho lstivost odhalil. I když je K. Roden světlejší vyjímka, obecně nemám české herce rád, ani tu však nijak významně nezazářil navíc s tak protivnou a nesympatickou partnerkou Marií.Úvod filmu opravdu velká ubíjející nuda, konec filmu jeden velký zamotaný myšmaš,který měl být pravděpodobně odměnou za nudný začátek a tak se sem naflákalo vše hlava nehlava,tak se nedivme za ten nehorázný guláš.

Zazděná (2009)

Ač se film sebevíc snažil tak nepřesvědčil, jediný co fakt stojí za povšimnutí je kostra scénáře, na kterou se nalepil nezajímavý obal. Další dva mordy, mord psa a mord kluka hlavní hrdinky vzala kamera z vlaku, pravděpodobně z důvodů nedostatečnýho financování snímku nebo lenosti maskérů? Po zavření holky do díry s divnym chlapem už byl vrchol trapnosti a já se těšil na konec, kterej už samozřejmě ničím nepřekvapil. Trochu jsem vkládal naděje do Deborah Unger (Silent Hill),ale ani ta nijak nevybočila z řady, je to jenom jeden z dalších zbytečných snímků.

Proroctví z temnot (2002)

No tak to bylo něco,ale bohužel ne v pozitivním slova smyslu, Gere přijde o přítelku a od té doby pořád něco řeší, nikdo mu nic nevěří a on neustále někoho přesvědčuje (policajty, kamarády, detektivy). Gere má tušení a vidění, zjišťuje, že stejné vidění má spousta jiných lidí, někdo mu volá, ze začátku se s tim tajemný hlasem baví, poté co se rozbrečí, tak telefony nebere. Opět má tušení, chemička, řeka Ohia nebo delegát který má být zavražděn? Ne most nad řekou Ohio, to je ono, most se rozpadá a ač to všichni na mostě dávno pochopili, Gere se je vrhá varovat, přeskakuje praskající ocelová lana,pobíhá po traverzách a varuje lidi, jakoby by byli mongoloidní a dávno nepochopili, že se tu něco sere. Jedinej mongoloidek Gere se vrhá do hlubin řeky za kámoškou, v zimě v kabátu bez baterky sám, po 5ti minutách se bez dekompresních příznáků vynořuje jako by se nechumelilo i s kamarádkou (kdyby to byl Ironman, tak to samozřejmě chápu) cvak, vypínám to mi stačí, víc vidět nemusim.