Černá labuť (2010)

Neuvěřitelnej výkon Natalie Portman musí brát dech všem! .. Jak se celou dobu filmu vše prolíná. Nejdrastičtější pro mě je, když Natalie ukazuje svůj výkon a nakonec padá k zemi jako ,,Černá labuť" . Je to nejsmutnější okamžik. Splnila si sen a umřela...

Čokoláda (2000)

Nejlepší je to ve chvíli, kdy se objeví Johnny a všichni začnou ještě více odsuzovat Julliete. Je tam nádhernej úkaz toho, jak se společnost mílí a jak je zahleděná sama do sebe. Odsuzuje všechny ostatní a to se nevyplácí. Je to krásný, smutný, romantický film. Můžu se na něj dívat i víckrát :)

Síla lásky (1995)

Je krásné, jak si nakonec Caroline může splnit svůj sen a jet na koni. Julia Roberts tuto roli ztvárnila opět skvěle. Nevěra se jen tak neodpouští. Udělala bych na její místě to samé.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Čekala jsem od toho daleko víc. Podle mě tohle bylo i nudné .. Některé části šli, ale u většiny jsem usínala .. bohužel.

Narušení (1999)

Winona předvedl profesionální výkon. Dokonce se tady dala přetrpět i Angelina. Ve filmu bylo skvěle ukázané, jak i psychologové a psychiatři (myslím toho, co byl u nich doma) neumí s pacienty mluvit tak, aby jim pomohli. Bylo to smutné, ale také pravdivé. Jsou lidé, kteří si dokáží pomoci, ale jsou také lidé, kteří si pomoci nedokážou. Zkrátka se jim to povedlo!

Nádherné bytosti (2013)

Tenhle film není zas až taková fraška jako všechny ostatní, co jsou udělány po mnohem lepší knize. Dalo se na to koukat, ale nechápu, jak mohli spojit dvě osoby do jedné. Přijde mi to nesmyslný a hloupý. O hodně se v tom filmu přišlo, když udělali tohle. No ale to se dalo čekat, kniha je vždy (většinou) o hromadu lepší než film, který je udělaný podle ní. Jako plus je to, že to nebyla až taková fraška, ale každopádně.. kniha je mnohem lepší!

Telefonní budka (2002)

Spousta lidí tvrdí, že tam o nic nejde, že je celý film jen v telefonní budce. Ale umí si to někdo představit? Takovou situaci, kdy Vám někdo vyhrožuje, že když zavěsíte, tak vás zabije? Spousta lidí by se zhroutilo jen při pomyšlení na vlastní smrt. Stuart to vydržel dostatečnou dobu, jen aby ochránil ostatní. A nakonec? .. Stejně toho parchanta nezadrželi .. Kdo ví, jak by to pokračovalo ;)

Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

Narazila jsem na tento film náhodně. Nedokázala jsem odtrhnout oči. Nádherný film, který vypráví o mnoha případech v této době. Nikdo nemusí ani vědět, co ten druhý prožívá a jaké má starosti. Jacey i její matka to nakonec dobře zvládají .. Když se rozhodne Jacey pro adopci, je to pro ni určitě těžké. Vybírá si ale správné rodiče, kteří ji ze života rozhodně nevyřadí. Tento film, je moc povedený a příjemný. Doporučuji :)

Atlas mraků (2012)

Nádhera! Našel se někdo, kdo vytvořil něco, co tu ještě nebylo. Ovšem, někteří lidi se na to dívají, jako na pouhý výmysl, ale myslím, že to není pravda ;) . Takové skvělé zpracování a obsazení Toma Hankse bylo legendární. Nikdo jiný by to asi nezahrál, tak jak on :) .. samozřejmě i Halle Berry byla úžasná :)

Daleko do nebe (2002)

Cathy je vážně dokonalou ženou. Nejhorší bylo, když jí manžel vyčítal, že se baví s Raymondem a přitom se sám tahal s kdoví kým. Celej film jsem doufala, že se Cathy dá dohromady s Raymondem. Bohužel to nemělo klasický "happyend". Ještě mi přišlo skvěle ukázaný, jak dřív museli děti poslouchat a jak nemohli "otravovat" rodiče, když přišli z práce. Podle mě a to zdůrazňuji, že je to jen můj názor, bylo nebo je takové chování nepochopitelné.. Vždyť se přece skoro všude píše a říká, že dítě je to hlavní né? Tak proč ho odstrkovat. Ale to jsem odbočila... Podle mě tenhle film nemá žádnou chybu, je to nádherně zpracované. Kdybych byla Cathy, tak se zamiluju do Raymonda hned! :)