Noc oživlých mrtvol (1968)

Horor pro pamětníky. Upřímně je to sračka sračkoucí. Zombie nikdy nebude horor(pro mě), protože by mě to nevyděsilo ani v pěti letech.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Když mě vyděsí leda to co nevidím, lekačky, duchové, vymítačky. :D

13 duchů (2001)

Když tam hraje můj oblíbený komický Monk a nádherná (73. ročník?!!!)nádherná Shannon, tak to nejde brát vážně.Jak v té sprše čuměla ta mrtvola jak péro z gauče. :D Nevím ale míchat komedii a horor je hloupost.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Něco o ničem, o tom jak jsme zlí a jak potřebujem naplácat, nejlépe morálně čistými mimozemšťany. Nějak mě to teda nechytlo a herectví malého černého herce/neherce mě naopak iritovalo. Už tak to bylo utrpení bez akce(no trochu jí tam bylo, digitální, amatérské, nudné) a většího nápadu, tak proč tam museli ještě soukat ty nesnesitelné rodinné cance a srance? PS: Scénu na hřbitově jsem nevydržel a překliknul, takže jsem možná přišel o velké morální hodnoty.

Avengers (2012)

Super. Už se těším na dvojku. Příště více akce a méně dvoření :D PS: Viděno v 3D - ale obešlo by se to bez toho(i když Imax a běžné 3D je asi rozdíl). Tak nějak asi větší zážitek budete mít doma ve 2D, v blu-ray na své nadupané nejvíc HD televizi. Vtipné, akční...dobrý.

Vyměřený čas (2011)

Tak zpackaný dobrý namět a tak vysoké hodnocení? :D Dal bych tři, ale tohle bylo zabití možnosti natočit dobrý film. Skoro jako by to točil komunista obdivující Bonnie a Clida. Jak jinak miluju fantazii režisérů o budoucnosti a různé vychytávky zítřka, tak tohle mi nedovolilo si to užít a to je u sci-fi neodpustitelné.

Terminator Salvation (2009)

Měl vsadit na čisté post apokalyptické peklo a boj vedle boje. Děcké postavy nesnáším a ani tady nefungovaly. Mentorování na nic. Kdyby to byl výplach, tak by to bylo lepší. Proč tam sakra nedal nějakou pořádnou režbu lidi versus stroje(terminátoři),versus stovky strojů. Určitě bych to uvítal víc než umělého Arnieho a jednu zbytečnou srdcervoucí vyhranou bitvu o nic. A scéna v ponorce s takzvaným vedením - herci hráli jak z třetí cenové. :D

Terminátor (1984)

Sorry, ale je to už starší kousek a ani vaše puberťácké vzpomínky nezmění to, že to není tak vymazlené jak se snaží někteří tvrdit.

Na Hromnice o den více (1993)

Kvůli ucintanému konci a nudnější druhé půli to na pět nebude. Kurňa Phile, jako sukničkář a cynik jsi byl zábavnější. :D ALe né..dám tomu pět..klasika s mým oblíbencem. :D

Mission: Impossible III (2006)

Nesplnitelná mise se stala skutečností. Po zhovadilé dvojce přichází vyspělý příběh a méně impossible akční scény. Ještě, že existují odpadoví řežiséři jako Woo, aby vynikli ti ostatní.