Kutil Tim (1991) (seriál)

Vtipný seriál a hodnocení 69% mi přijde nízké.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Jako takové odpad. Jinak je to zdroj mnoha youtube videí, u kterých se zasmějete ulhaným prasnicím ve studiu. TheMaker je taky dobrý naivní hlupáček. :D Ano, jistě můžou existovat nadpřirozené síly, které ještě neznáme...ale ty čarodějnice ve studiu jsou výsměch. A jestli jim někdo věří, tak nemohu jinak, než udělit jeho inteligenci hodnocení odpadu.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Neoriginální žrout času s typickým prkenným "herectvím" a stejným schéma jako všechny ostatní - rodina, šukání, podvádění...

Prostřeno! (2010) (pořad)

Já myslím, že je to stravitelné. Rozhodně na poli českých ptákovin. Někdy vtipné. Aneb ukázka jací lidé u nás žijí - od obtloustlých, mastných a nechutný matek, bez kapky sebereflexe a inteligence, až po vřelé, inteligentní lidi s vkusem a kuchařským uměním, až po ty ženy i muže(?!), kteří nepoužívají varečky jenom na vaření.

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

Bulvár nečtu(i když občas se člověk mrkne, když to leží před ním, že?) a tohle je bulvár a ani to nepopírá, že je to bulvár, tak v čem je problém? Ovšem jako publicistický..:D:D:D

Televizní noviny (1994) (pořad)

Vůbec se nevyjadřuju k tomu, jestli je Nova politicky korektní(není). Ale každopádně její zprávy jsou neprofesionální, až parodické. No ale vzhledem k tomu, že jsou tak blbé, až jsou vtipné, tak dám hvězdu. Ráčkující terénní pracovníci, pokusy ala jestli voda při nula stupních zamrzne, bába pod kořenem a jiné perly z toho dělají skvost pro vtipná videa...tak nakonec i ty dvě, zábava je to mnohdy dobrá a občas se i něco člověk doví.

Patrola (2012)

Film(fiction document)o dvojici policistů sloužících v LA(městě to plném gangů a kartelů)..tady není moc co dodat....ovšem natočeno je to dobře(myšleno režie, rozhodně ne kamera), vtipné dialogy a dvojitý smutný/vtipný konec je vážně dobrý. I když mohli to natočit i bez toho zbytečného hand camera stylu.

Lolita (1997)

Jakýpak remake? Tohle je LOLITA.

Mechanický pomeranč (1971)

Zajděte si do blázince(na oddělení s největšími magory a násilníky) a pusťte si k tomu klasickou hudbu do uší. A to psycho, které pocítíte při tomto zážitku zkuste natočit. Ovšem na druhou stranu, co zdělujete krom svých pocitů? NIC. Raději divadlo...

2001: Vesmírná odysea (1968)

Na jednu stranu cit pro hudbu a vizuál, ale na druhou stranu, ten chlap neumí udělat příběh. On to není film, ale dokument/divadlo uvnitř geniální hlavy podle skvělé knihy. Ale nudu vesmírných rozměrů nejde odpustit ani "Mozzartovi". Kubrick se určitě bude líbit lidem libujících si v psycho příbězích a opojné kamery, kteří si prostě libují v art a "noáru", ale já si nestříknu do textilu, protože to je chytrý film(podle knihy, že áno). Ale přes to všechno nevidět ten zbytek, nebo spíše nechtíc vidět? U tohodle filmu se dá chápat jakékoli hodnocení. Trochu jako u filmů Blade Runner, Mechnický pomeranč atd. Ovšem ani jeden zmíněný nemám rád.