Stáhni mě do pekla (2009)

Paradni film.Skvele natoceny.Dobre odvedena prace. Spicka ve svem zanru.

Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008)

Tak v domneni ze se skvele pobavim cely film jsem se bavila jen par minut a pak jen zirala co je tohle za ptakovinu. Komedie to byla snad jen na papire bez par vyjimek.Cim vic me behem filmu ta hlavni postava lezla na nervy a nedalo se to ani dokoukat.Pro americany snad dobry ale i o tom pochybuju.Na tom filmu jsou spatne dve tretiny vseho.Stale vic otravny hl.hrdina.Porad dokola americka historie stokrat jinak a hlavne nezabavne.

Čarodějův učeň (2010)

Hezka pohadka Harry Potterovskeho typu.Bavila jsem se naramne vzhledem k tomu ze jsem od toho nic zajimaveho necekala spis naopak.Zalezitost nudnou nezajimavou spatne zahranou a blbym napadem, proste neco jako ten o horicim motorkari.Ale nic takoveho se nestalo.Proste jestli ocekavate zabavny ducharsky rodinny film ala Harry Potter tak je to spravna volba.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Myslela jsem si ze nejde udelat dobra hororova komedie.Ale tady se to podarilo.Je to parodie zaroven ale ne takova v pravem slova smyslu.Proto tomu vice porozumi jen ti kteri znaji treba filmy Patek 13 nebo Texasky masakr motorovou pilou.A z toho si film dela celkem povedene legraci.Zadne prehnane nesmysly ale normalni komedie o techto filmech. A byla mi blizsi nez tyto filmy samotne.Vzdyt ty studenti jsou prece tak pitomi a ty studentky tak naivni atd.atd. Jak vidno komedie se da natocit z kazdeho prostredi.Rikate si to prece neni normalni to se fakt nemuze stat ale to je natom prima a originalni co vsechno tvurce napadne a natoci.Cely film je zabavny ale ke konci straci tempo ale to nijak nevadi.Jsou tam pasaze co se moc nepovedly ale i tak je hodnoceni kladne.

Stepující stonožka (1977)

Velmi dobra, klasicka komedie jako treba Velky flam nebo KAm se podela sedma rota.Neni tam moc znamych hercu/krome M.Galabru/ jako v jinych, ale to neni vubec na skodu.Je trochu opomijena nebo povazovana ve stinu tech znamejsich asi je to i pravda ale i tak to neni ztrata casu pri jejim sledovanim.

Pavouci z vesmíru (2010)

Na to ze je to nizkorozpoctovy film ktery si nedela vysoke naroky, tak se naramne povedl a svou ulohu a poslani byt scifi filmem o invazi, chcete-li navsteve mimozemske civilizace na Zemi splnuje mirou vrchovatou.Je to ve svem zanru jasny nadprumer a stoji rozhodne za shlednuti jako jedna z moznych variant one "navstevy". Je natoceny dobre svizne dej prozivate spolecne s hrdiny a jste radi ze nejste v jejich kuzi a ze nas to v realu snad nepotka.A v tom je kouzlo kazdeho povedeneho filmu ve sve kategorii.

Machete (2010)

Ano to je to slovo podivny.Film bych zaradila do skatulky Tarantinovskeho stylu.Jenze....Vypada jak beckovy film a taky tak pusobi proste na zaplacnuti odpoledne nebo vecera kdy si nemate co jineho lepsiho pustit.Vaham jestli to je akcni komedie nebo spis parodie.Nektere veci opravdu nemaji logiku a ani v tomto filmu o to nejde.Chvilemi mi film pripadal ze Stalloneho Expendables strci do kapsy, ale v zapeti zase hned spadne na jejich beckovou uroven nebo i niz.Ale nejspis to byl zrejme zamer.Na pobaveni dobry,je tam velka nadsazka, ale taky je to nekdy prehnany az hanba.Je pozoruhodne, jak se slavny mexicky reziser vyslovil k palcivemu problemu jihu US s ilegalni emigraci z Mex.