Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Tak státní vyznamenání z rukou Miloše Zemana tomu hovadu, který k tomuhle napsal scénář. Odpad! Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $160,542,134, což je 1,82 násobek rozpočtu

Štěstí (2005) odpad!

Jediným zajímavým faktorem je souložící Aňa Geislerová. Odpad!

Cesta z města (2000)

Působivý náhled do života zapřisáhlého ajťáka, který se při autocampingu rozhodne, že sekne s platem ve výši nižších stovek tisíc korun českých, aby souložil s marnotratnou zrzavou divou trhající byliny za úplňku. A jak je to již zvykem, tak režisér Vorel starší se toho chopil po svém, což je definitivně dobře (už jen ten zákeřný skřet skrývající v kontejneru chyběl). 76%

Bolero (2004)

Překvapivě slušná kriminálka o tom, kterak se účast v tanečním kroužku může nepovolné ženě výrazně nevyplatit. Když pominu fakt, že hlavní detektivní dvojice působí dojmem, že se jedná o jejich první hereckou zkušenost, tak jsem ze scénáře nadšen. Lepší casting by film posunul výrazně výše. 67%

Vánoční kronika (2018)

Vánoční film, který není komedií ani ničím, co byste si chtěli pustit v rámci rodinného kruhu o Vánocích. Když se oprostím od debilní zápletky, tak film má přidanou hodnotu asi jako působení Mináře na Hradě. Hrozná bída. 11%

Vyhnání z ráje (2001)

K mému překvapení se většina filmu odehrává na nuda pláži, kde pobíhají povětšinou nazí obézní lidé postaršího věku. Díky bohu za to, že občas se objeví i žena, která není v přechodu a současně má těla vyrýsované jako Heidi Klum za mlada. Polívka i přes všechnu tu nahotu odvádí více než solidní herecké představení. Scénář však budí značné rozpaky. 42%

Pupendo (2003)

ONE MAN SHOW ze strany Bolka Polívky v roli zasloužilého umělce, kterého režim uklidil kamsi na venkov, kde může najít odbyt leda tak pro keramická prasátka, do kterých vesničtí chudáci mohou házet pětikačky. Trefné dialogy mezi Bolkem a Jardou jsou vrcholem této české klasiky, kvůli které se vyplatí na film podívat se znovu. 76%

Medvídek (2007)

Na filmu jsou nejlepší dvě věci – arogantní Macháček a zoufalá Krausová. Macháček představuje alfa samce, který musí mít doma pivo a naklizeno. Zatímco Krausová řeší jen to, aby konečně našla někoho, kdo jí dodá semeno, aby konečně měla to vytoužené dítě. Jinak je to jedna velká bída s perfektním hereckým obsazením. 29%

Venom (2018)

Tak jsem doufal, že Hardy bude spasitel a vše zachrání. Namísto toho jsem byl nucen sledovat dvě hodiny ničeho o ničem, z čehož mi přirozeně nebylo do smíchu. Takovou bídu od Marvela jsem již dlouho neviděl. Kdybych byl býval věděl, že přijde tohle, nebyl bych na Černého pantera toliko přísný! 10% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $855,689,766, což je 8,56 násobek rozpočtu

Jsem božská (2018)

Z filmu lze vyrozumět, že pokud jste tlustá žena před třicítkou, nezbývá Vám nežli jít do fitka a sletět z kola. Následně si budete připadat jak mix Seleny Gomez a Heidy Klum, což Vám zcela významně změní náhled na život. A proto, že jste nyní kus jak svině, tak si najdete partnera, který by v reálném životě neměl sebemenší šanci získat byť Váš pohled. 65% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $94,539,426, což je 2,95 násobek rozpočtu