Duch ve stroji (2017)

Miluju Scarlett a parádní vizuál. A jelikož film poskytuje obé, tak pofiderní zápletka je mi s přehledem ukradená. Nejsilnější stránkou filmu je právě vizuál, který se nebojí být značně nestátní při vykreslování jakéhosi Tokia budoucnosti. Metráž přijatelná a já jsem spokojen jak malej Jarda. 85%

Zkouška dospělosti (2016)

Balkánské drama o tom, že když máte plnou šrajtofli, tak by jste své dceři měli zaplatit maturitu, aby se chudinka nestresovala a nemusela chodit na sezení k terapeutovi. Papá je sice prominent, ale dostal se do nezáviděníhodné situace tím, že obhospodařoval jinou, za což mu jeho dcera dala takovou čočku, že papá už se asi kurvit nebude. 83%

Mlha v srpnu (2016)

Z filmu mrazí. Kdo by očekával, že v doušku malinové šťávy je barbiturát nesoucí smrt, že?! Hrdinný rek sic vypadá jako by vyrůstal v Grimsby, avšak v kontrastu s herr doktor Schultz se jedná o mistrovský tah ze strany castingu. Všudypřítomné utrpení na diváka působí a současně přináší jistou míru svěžesti do stádnosti americké produkce. 80%

Uteč (2017)

Recenze skvělé, realita je však úplně jinde. Náběh je skvělý do chvíle, nežli náš hladový černý protagonista neskončí na operačním sále připraven darovat buňky. Mozkové. Po darování organického materiálu se snímek zvrhne v takovou bídu, až je mi z toho obratu k pláči. Hladový černoušek má potenciál, scénárista určitě ne. 40%

Objetí hada (2015) odpad!

Tenhle film vás donutí nenávidět domorodce s pouzdrem na penis uvázaným kolem beder, Těžko ba přetěžko lze stanovit, co že je hlavní myšlenkou tohoto snímku. Těžko pochopit, na co že vlastně produkce vsadila své peníze. Dialogy jsou povětšinou hluché a zbytečné, což v kombinaci s věčně mlčícím domorodcem nelze vydržet déle, než čtyřicet minut. odpad!

Gantz: O (2016)

Jednostranně orientovaný projekt na válcování příšer. A světe div, příšery jsou vykresleny tak přesvědčivě, že by si američtí animátoři měli dát doučování u japonských kolegů. Přehršel potvor pobíhá po Tokiu s cílem sežrat jakéhokoliv účastníka hry. Takže takové Hunger Games. Závěrečný battle s třikrát vyvinutým bossem stál vskutku za shlédnutí. 78%

Kruhy (2017) odpad!

Již potřetí to samé, jen s jinými účinkujícími. Myšlenka kopírování VHS a DVD je debilní jako premiér Sobotka sám. Leonard z TBBT dokázal, že herecky neukočíruje ani podřadný brak. Může jedině doufat v to, že přibyde více sérií TBBT, kde za epizodu vyinkasuje deset kilánů dolarů. Nezáživná atmosféra s absencí lekavé scény prostě nejde s hororovým žánrem pranic dohromady. odpad!

Logan: Wolverine (2017)

Logan dospěl a dal se na šoférování děvek účinkujících v My Sweet Sixteen na MTV. Na Loganovi je vidět, že angažování hordy sprostých malých mutantů je na škodu. Zakončení této série je jednoznačná ONE MAN SHOW, což by nebylo na škodu, kdyby Logan nevypadal, že každou chvílí spácha sebevraždu. Scénáristicky a vizuálně skvělé. 85%

Ztracené město (2005)

Kubánské drama o kabaretu a ženě, jenž za styk s Fidelem obdrží titul "vdova revoluce". Pokud bych tedy byl žena, tak bych obcoval s pohlaváry, abych rovněž obdržel nějakou prestižní přezdívku. Snímek je bohužel stádní a volně plynoucí jako život smíchovského bezďáka Josefa, který už deset let oblažuje cestující svou přítomností. 33%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Pokud jste ministr obrany a nevíte, co s naducaným rozpočtem, tak investujte do expedic v Jihočínském moři, kde se Godzilly vyskytují standardně. Vizuál standardní, nutno vyzdvihnout workoholismus animátorů, kteří na plátno dostali tolik potvor, že by se i zootechnik Ruda z Čenčic podivoval. 49%