Maska démona (1960)

Úžasná černobílá hororová akce z doby minulé. Při akci kdy Kruvajan mlátil netopýra na drátech, jsem se krásně zasmál. Zkrátka klasická atmosféra, zafungovala výtečně.

Ambulance (2022)

Adrenalin po celou možnou dobu. Intenzivní a plně odvazující akce, po které jsem dlouho prahnul. Špičkový Michael Bay.

Krvavá stopa (2002)

Ryzí a nezkaženej charakter Eastwooda se opět ukázal.

Půlnoční samuraj (1995)

Tak tady to byl, vrchol akčního žánru. Lamas v perfektní kondici. Opět báječný a vkusný vhs lákadlo v úžasných devadesátkách. Pěkná přehlídka bojových umění a Lorenzo umí.

Muž s mečem (1992)

Lamas Forever! Tentokrát kreace s legendárním mečem samotného Alexandra Velikého.

Pátrací eso (1993)

Svižnej Lorenzo Lamas VS nesympatickej přesterojdovanec M.Hues. Pátrací eso je pecka a já to patřičně ocenil.

Absolutní právo (1996)

Lorenzo si vždycky vybíral do čeho zapluje. Tenhle kousek byl jedním z překvapivějších. Pamatuju jak jsem viděl pouhý vhs obal ve videopůjčovně, hned jsem musel film spatřit.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Opravdová dětská láska, která nikdy nezmizí. Krásný časy pohody a relaxace. Když bych se zamyslel, tak by mě sednul nejvííc Raffael. Už pro jeho ohnivou a zcela svéráznou povahu.

Kontakt (1997)

Kouzelná Jodie Foster. Signál z neznáma, setkání s mimozemskou civilizací. To všechno je pozoruhodné.

Svět mimozemšťanů (2020) (seriál)

Hodně poučný a potřebný seriál. Odjakživa mě život ve Vesmíru fascinoval.