Kid Galahad (1962)

Parádní motivace s nepřekonatelným ELVISEM. Vždycky když se chci pořádně naladit, mrknu na to.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Tak tady docela vzpruha zase. Příběh odsejpal a parády za letu střemhlav s mečem, kurevsky uvolnily.

Reminiscence (2021)

Tak dlouho se vracíš do minulosti. Až se z toho, pořádně zesereš.

Ztracené město Z (2016)

Bylo to sice dobrodružný, ovšem i zatraceně nudný. Kromě fousatýho Pattinsona, mě tam nezaujalo absolutně nic.

Vlk ze Snow Hollow (2020)

U mě moc krásná sněhová atmosféra a navíc pěkně volené dialogy. Samotný děj je až oddechový a zároveň i temný. Samotný finále semnou, ohromně rezonovalo.

Bílý lotos (2021) (seriál)

Hltal jsem každej, další díl. „Panebože, co je to za lidi?“ Na týden strávený v Bílém lotosu přesto hned tak nezapomenou.

Úplně cizí lidé (2021) (seriál)

Nicole Kidmanová hraje Mášu, Rusku, která prošla jakýmsi psychospirituálním probuzením a od té doby léčí nešťastníky zlomené zběsilým životním tempem. Všichni tu mají své tajemství. Mě tenhle seriál oslovil a mnohé mi i připomněl. Jak poznat sám sebe.

Finch (2021)

Jak si robot k psovi  a pes k robotovi, cestu našel. Finále dojemný a neobvyklý,

Opičí agent (2021)

Primát agent, mě potěšil. Ovšem ten příběh a lidi kolem, není nijak zajímavý.

Životopisy: Steven Seagal (2009) (TV film)

Je to přesně tak, že tajemství skutečně dobrého herce je v tom, že nehraje. Nýbrž je sám sebou. Jedna jeho přezdívka je The Great One. Už  teď můžu tvrdit, že Seagal svojí oddaností, pokorou a pílí strká do kapsy, všechny herecké kolegy viz. Schwarzenegger, Stallone či Norris. Spravedlivej a upřímnej chlapík, kterému záleží na životním prostředí.