Napoleon (2023)

Tvrdohlavý a velkolepý Napoleon. Má to spád, osobitou atmosféru a určitou míru přesvědčivosti i sexuálního napětí. To hlavní co drží tento velkofilm, jsou herecké výkony Joaquin Phoenix a Vanessa Kirby půvabná Josefina. Ve finále souhlasím se samotným verdiktem režiséra Ridleyho Scotta, na 100% historické přesnosti nezáleží. Snaží se pouze o strhující zážitek i přes fakt, že něco více působí stylově, aniž by to odpovídalo realitě. P.S.: Bitva u Slavkova ve mě probudila staré myšlenky na časy z Vojenské služby a proto mě Napoleon Bonaparte potěšil.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Robin Williams Forever. Nezapomenutelný příběh. Když se Robin Williams rozjel, nic ho nezastavilo- Jak pravil Chris Columbus snad se dočkáme, nově dokumentu Mrs. Doubtfire zprávy z Hollywood Reporter.

Den díkůvzdání (2023)

Tak upřímně a poměrně i výtečně až krvavě. Eli Roth má porád našlápnutej horor drive na 200%. Pobavil jsem se a hlavně jsem moc rád, že se do trouby letos nedostal krocan, ale skončila tam jedna otravná ženská. Aspoň budou všichni nenažranci přemýšlet o lepší budoucnosti. O soucitnější budoucnosti. Vidle vzhůru!

Elvíra - strašidelný zámek (2001)

Opět nadržená a hlavně i rozjařená. Tentokrát dělá Elvíra paseku na starým zámku v Karpatech.

Někdo se dívá (1993)

Kde je Sharon tam to kurevsky jiskří. Plná energie a nehynoucí vášeň.

Dobrý synek (1993)

Ďábelsky frackovitej Culkin VS roztomile něžnej Wood. Poměrně vkusnej thriller.

Superpolda (1980)

Terence Hill četl klasický komiks Supermana a hlavně na stropě. Ve stavu bez tíže. Superpolda je Super.

Elvíra - Vládkyně noci (1988)

Lebky, pavučiny a kurevská mlha to mě tak nějak vždycky lahodilo. Na výstavní zadek, Elvíry se nedá zapomenout. Je vidět, že vegetariánství má svoje pozitivní stránky a Cassandra Peterson to ví.

Dej si pozor! (2016)

Hodně smutný bylo, že zrovna hlavní padouch byl takovej nevýraznej a ubrečej fracek. Jinak blondatá O. DeJonge v podstatě docela fajn. Popravdě ten cz dabing, stál za velkej bullshit. Možná někdy, dám originál i když u takový teenager vyvařeniny, asi ani není třeba.

Poslední zůstává (1996)

Nebyla to taková paráda, jak by se čekalo. To, že se Willis tvářil skálopevně, bohužel ale nepomohlo k dobrýmu požitku z kvalitního filmu.