Meg 2: Příkop (2023)

No tak Statham se hejbe, jěště opravdu svižně. Všechny ty scénky po vodou a jinde jsou koukatelný, co se týče jeho osoby a stylu. Několik rádoby chybiček si vždycky nějakej bambula najde, to je samozřejmost. Ovšem ten pocit oddechovosti a dobrodružství se docela vyplatil.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Nemůžu si pomoct, ale tohle poslední tažení už vážně zahnívá. Nebudu tady vypisovat, všechny ty rádoby srágory o věku Forda atd. Nechytalo se to na mě absolutně ne, celkový příběh na hodně vyčpělý úrovni. Budu doufat, že Mangold uchopí správně a chytře a nezesere aspoň budoucího Swamp Thinga.

Maratónec (1976)

Thriller jako hrom. V zádech mě celkem i zamrazilo.

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

John Cena ve spolupráci s legendou kung fu Jackie Chanem, to vzali zhurta. Jasně, úkol zněl jasně a ve finále z toho byla jen dobrá sranda. Jenže na mě se to chytlo a zabavilo. Pokud neočekáváš vzdušný zámky, dostaneš docela pozitivně fungující akční příběh.

Mighty Joe Young (1949)

Překvapující a plně emotivní. Snímek, který dnes patří mezi výjimečnou klasiku a zaslouženě, přináší nezapomenutelný zábavný filmový zážitek. Tyhle starší triky jsou ohromující, kam se hrabou dnešní rádoby cgi svařeniny. Mighty Joe Young je velké překvapení.

Transformers: Probuzení monster (2023)

Pro mě úžasná a plně aktivní dobrodružná cesta. Maximálové jsou naprosto fenomenální, můj favorit Optimus Primal s hlasem Rona Perlmana. Rise of the Beasts mají opravdu maximální šťávu a skutečně energickej náboj.