Kotel (1998) (pořad) odpad!

To býval fakt kotel!

Goyovy přízraky (2006)

Ať se zdější odborníci hádají, jak chtějí. Já od Goyových přízraků nemohl odtrhnout oči. Pětička...

Pouhá formalita (1994)

Přistoupil jsem k tomuto snímku jako ke každému jinému, obyčejnému. A to byla chyba! Na konci jsem pak jen marně tápal a až, když jsem zapojil všechnu šedou kůru mozkouvou, projel si v myšlenkách celý film znovu, pochopil jsem. A byl jsem tak ohromen, že jsem si Une pure formalité musel pustit znovu a jen se kochat mistrovskou kompozicí. A i přesto, že pan Polanski, nezvykle v herecké roli, pouze sekunduje panu Depardieumu, musím dát 5*. Každopádně pro potencionální filmové strávníky tohoto pokrmu tajuplné chuti upozorňuji! Není to jen tak ledajaký film, nalaďte se na velmi bystrou notu! A nenechte se jen tak odradit bezduchými dialogy. Kdo vydrží bude královsky odměňen.

Orphan (2009)

Opravdu výborné...skoro až na 5 hvězd. Rodenův part byl asi nejlepší z celého filmu.

Ve stínu (2012)

Pokud je u nás člověk, který dokáže utáhnout celý film sám na vysoké úrovni, je to právě pan Trojan. A ač jsem obvykle k českým novodobým snímkům velice skeptický, pro tentokrát se nechávám zviklat. *****

Kruh (2002)

Spíše krimithriller než horor s výbornou atmoškou a překrásnou Naomi. Příběh je vzhledem k danému žánru nadstandartní, ale pouze vzhledem k danému žánru. 4/5

Ozvěny mrtvých (1999)

Celkový koncept filmu vůbec není špatný, a ač jsem závěrečnou pointu veskrze odhadl, uznávám, že jsem se určitě nenudil. Takže kolem a kolem, jak již bývá mým zvykem, přilepším i tomuto snímku hvězdou navíc, než by bylo bývalo zdrávo.