Nedotknutelní (2011)

Můj komentář? Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděl....

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Doporučuji pro každého odpůrce fotbalové mentality a fotbalového chování. Samozřejmě ten, kdo se nepřenese přes ten pomyslný obal sprostého chování. vulgárního nadávání, hospodského chování a jiných fotbalových manýrů nepochopí, že tento film je spíše výsměch všem fotbalovým fanouškům, kteří se v tomto filmu našli. Myslím, že každá druhá vesnice v České republice si taky chce hrát na AC Milán a zkoušet jejich trojúhelníky (Jedna ze scén z filmu). Jedinečný film o České fotbalové mentalitě ve které si každý uvědomý, že určitě zná někoho, kdo je "hrdinům" z tohoto celovečerního filmu víče či méně podobný.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Akční, napínavý a celkem lákavý akční film. Celkem promyšlený děj, který není o pouhém střílení do lidí. Kdo bude pozorný najde ve filmu i náznaky psychologie a týmové spolupráce, která jak se můžeme přesvědčit není jenom ve sportu.

Tisíc slov (2012)

-Z velkého nadšení, následovalo mírné zklamání.- Čekal jsem velice vtipnou komedii založenou na typickém černošském humoru. Ten se nedostavil. Proto jsem byl v tomto směru trochu zklamán. Za až urážlivé, bych označil roli asistenta. Ta celý film strhávala do jakési kolonky filmů u kterých je napsáno komedie, ale zasmějete se leda tomu jak to bylo trapné. Bohužel další film ke kterému sedí to, že se podíváte, hodíte do šuplíku a zapomenete. (50%)

13. komnata - 13. komnata Romana Šebrleho (2010) (epizoda)

Vždy si z 13. komnaty vybírám buď osoby které znám nebo ty, které mi alespoň něco říkají. Tenhle díl jsem poprvé viděl někdy před začátkem LOH v Londýně. I když jsem byl přesvědčený, že o sportovcích startujících na LOH vím poměrně dost, byl jsem mile šokován. Spousty informací, které jsem buď ani nezaregistroval nebo o nich vůbec nevěděl. Bohužel, podle mého názoru, bylo až moc času v tomto díle věnováno co je to za nemoc co si Šebrleho syn prodělal, než to, jak na to Šebrle reagoval. Proto 4 hvězdy (85%).

13. komnata - 13. komnata Pavla Miloše (2012) (epizoda)

Jakožto basketbalový fanatik mohu říci, že v tomto díle 13. komnaty chyběly informace, které byly dost důležité. Těch informací z té široké skládačky bylo tolik, že to ,,puzzle" informací nesedělo.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Potom co jsem tento film viděl mohu s čistým štítem říci, že je to ten nejlepší film s tématikou o policistech. Perfektní spojení vážného příběhu, serióznosti, psychologie a Bad Boys II. Místy jsem nevěděl jestli se mám smát nebo bát. Možná, že by se do výčtu: Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní- hodilo i Horor.

Benga v záloze (2010)

Pořád jsem přemýšlel jestli mám tento film ohodnotit 3 nebo 4 hvězdičkami. Vtipné, nápadité a povzbudivé pojetí tohoto tématu mě několikrát nutilo k smíchu. Tento pocit, ale vyprchal začátkem druhé poloviny filmu. Pak už nechutné vtipy typu: orgie bezdomovců v autě a smrad zvířecího přirození mě nutil ve výběru mezi 2-3 hvězdami. Nakonec, ale kvůli hereckému obsazení hodnotím 3. (62%) Škoda, že nechutností bylo mnoho.

Vyšší princip (1960)

Dokonalý film o lidech, atmosféře a celkovém dění v republice při 2. světové válce. Mysĺím, že každý občan České republiky by měl tento film vidět a zamyslet se nad ním. Děj v tomto filmu není jako v milionovém filmu, který začíná střelbou a končí střelbou. Film na zamyšlení podle skutečné události! A ne žádný Hollywoodský trhák! Inu v jednoduchosti je krása....