Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Playa87
Lukáš Kubiena
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Dokonalý smysl
(2011)
Světlo mezi oceány
(2016)
Dánská dívka
(2015)
Dívka ve vlaku
(2016)
Příchozí
(2016)
Anthropoid
(2016)
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
Země bez zákona
(2012)
Železná srdce
(2014)
Na střeše
(2019)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno