Kamufláž (2001) odpad!

O pár minut jsem na ovladači pro DVD přehrávač stiskl jediné tlačítko, které zachrání - STOP.

Jmenuji se Sam (2001)

Dobře promýšlený film, který ukazuje svět v pravém smyslu. Nelze vyjádřit jinak, než obrazem. Mrzí mně, že skuteční lidé oslovují přirozené lidi jako zaostalé blbce. Spousta lidí masturbují u počítače a vrhají věci na špatné světlo.

Strom života (2011)

Dramatický film, který vyvolává i životní harmonie jako jedinečná lžička cukru do čaje. Nemůže se v podstatě rovnat s Forrestem Gumpem.

Evoluce (2001)

Dobrá komedie ve spojení s ptákovinami. Zvláště ty hlášky o ptákách mají velkou cennost.

Komando (1985)

Akční film se spojuje s jednoduchým příběhem tak, jak se setkáváme ve školní slohové práci. Začátek, prostředek a konec. Klasický film, jak se patří. Kámenem úrazu je to, že se s klasikou nesetkáváme v současnosti, poněvadž to má pravé filmové kouzlo.

Manituova bota (2001)

Pokud Vás nudí běžné indiánské filmy, pak je pro Vás film pravou pochoutkou!

Ulovit miliardáře (2009)

Scénář je napsaný tak, aby vyprovokoval lidi. Miluji, jak ty filmy dráždí diváka.

Alois Nebel (2011)

Tahle velenovela se tváří příliš literárně. Po vizuální stránce je to vynikající - jen to chce změnit příběh, aby nevypadal film strašně morbidně jako za komančů.