Na návštěvě (2015)

Co se mi moc líbilo, byla atmosféra už od začátku. Sympatické, dobře zahrané děti, prarodiče taktéž. Jediné, co mi vadilo, bylo, že ke konci filmu na mě atmosféra už moc nepůsobila. Proto 4*

To (2017)

Ze začátku celkem fajn, pak už je to nuda. Originál jsem neviděl, asi ani nechci. Celkem sympatické děti, Pennywise nic moc. Efekty nebyly špatné, o atmosféře by se dalo mluvit tak prvnich 10 minut - lekačky, jestli se o některých dá mluvit, tady moc nefungují. Pokud se rádi bojíte, ale spíś si chcete odpočinout a nenosit si večer na záchod baterku, tak si to pusťte ... Na dětské postavy je příběh celkem poutavý. 3 hvězdičky za příběh a efekty.

Stranger Things (2016) (seriál)

Podle hodnocení a komentářů jsem čekal, kdo ví jaká to nebude bomba... Herci příšerní, zápletka děsná, atmosféra žádná, Naprosto žádná kreativita. Ztráta času, o hororu se tu ani nedá mluvit ... Závěrem (tl;dr): Velké zklamaní.

Uteč (2017)

Ideální pro někoho, kdo raději tíživou atmosféru než lekačky. Není to mistrovské dílo, ale za poslední dobu konečně koukatelný horor. 4* oprávněně.

Pasažéři (2016)

Něco jako Avatar: hezky vypadá, příběh na nic. Jenže Avatar vypadal mnohem líp a "příběh" v něm byl taky lepší. Čekal jsem od filmu něco mnohem víc, trošku víc napětí nebo nečekaných událostí, jenomže veškerý potenciál, bohužel, zanechali tvůrci na Zemi, a tak film působí lacině a místy nudně či předvídatelně. Nicméně herecký výkon Jennifer Lawrence byl opravdu skvostný, po boku Chrisse Pratta mi ale moc nesedla.

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Příliš dlouhé. Zajímavý příběh, který by se dal ale zkrátit asi na 20 minut a ušetři by spoustu času. Jako lehce zdatnějšímu matematikovi mi použité termíny dávaly smysl a po matematické stránce jsem filmu rozuměl, nematematicky založeným lidem by ale nemusel dávat smysl a přestane je rychle bavit.

Život je život (2015)

Neustálé přepínání mezi realitou a fantazií celý film neskutečně kazí. Pokud člověk sníží nároky a potřebuje si jen oddechnout, je to celkem přijatelné. Znovu se na to ale dobrovlně určitě nepodívám. 3*, protože 2* si to nezaslouží.

Sebevražedný oddíl (2016)

Nebyt Margot Robbie, ani bych na ten film nesel. A taky jen diky tomu jsem nebyl uplne zklamany. Cely film byl o nicem, dejove naprosto k nicemu, zbytecne zmatene a bez hlavy a paty. 2* za Margot Robbie, +1* za "Bad is the new Good".

Slappy a Smraďoši (1998)

Jako malý jsem měl tenhle film moc rád- proto si zaslouží 2 hvězdičky. Je to hloupá kravina pro malé děti, a proto by se na něj měly malé děti dívat (nebo radši ne!).