Podfukáři (2013)

V polovině filmu jsem uvažovala i o odpadu, od kterého tuhle slátaninu zachránila jen moje slabost pro Woodyho. Většině tu vadil konec, ve mě kupodivu naopak vykřesal špetku emocí, ale za to asi stejně mohla jen ta Paříž. V kině nás bylo 7, do konce vydrželo 5 :o

Zapomenutý ostrov (2008)

Jako dítě bych kdysi asi byla nadšená, teď jsem jen chtěla vidět Butlera, ale nedalo se :))))) Vypadal sice dobře jako vždycky, ale jinak ... až jsem se divila, že se do toho nechal naverbovat. Pro menší děti neškodné, pro starší a dospělé už poněkud nestravitelné :o

Kuky se vrací (2010)

Jelikož kdo neviděl a nechválil Kukyho, jako by nebyl, tak jsem s k němu s dvouletým zpožděním usedla s velkým očekáváním. No, zklamali mě Svěráci. Nuda, neseděl mi Kukyho hlas, loutky spíš děsivé jak od Švankmajera. Hvězdička za Svěráka staršího a technické provedení, které je dokonalé.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Uff, tak to bylo protrpěnejch 90 minut. Trailer mě nalákal, ale zklamání velký. Po hláškama nabitejch předchozích dílech neuvěřitelně dětinský, moralizující a nudný. Vhodné pro děti DO 12-ti let. Kino slušně zaplněné, takže náklady se tvůrcům jistě vrátí.

Neon Demon (2016) odpad!

Bezbřehá nuda a ztráta času. Nenašla jsem nic, za co bych mohla udělit alespoň jednu *, abych film neposlala do odpadu.

Ženy v pokušení (2010) odpad!

Pokusila jsem se, ale fakt se to nedalo. Jak to mohl někdo vydržet v kině???

Poslední plavky (2008) odpad!

Nalákalo mě herecké obsazení, ale tohle se teda nepovedlo. Vydržela jsem třetinu téhle stupidity.

Velkolepé století (2011) (seriál)

Nesleduji, tudíž nehodnotím, ale jen z toho, co jsem při přepínání zahlédla mě zaujaly věty z úst Turků jako "Nechť jí Bůh žehná", "Pane Bože", "Ježíši Kriste" a podobně. Budu doufat, že je to chyba v překladu a dabingu, která ale v historickém seriálu z Osmanské říše 16-tého století opravdu pobaví :)))