• Krátkometrážní

Hlasy (2020)

Prohlašuji tímto Španělsko za hororovou velmoc.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Snědá ťíseň! Sýkorky už to lajkujou! Zatím nejlepší díl. Z toho Hofmann ještě něco bude. Jeho role mu sedí jak ušitá.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Ta úvodní znělka stejně jako celý pořad je i po tolika letech naprosto geniální. Attention! Pret! Pííísk.

Svět po Hitlerovi (2016) (TV film)

Tomuto kolorovanému dokumentu a že sem jich viděl opravdu hodně, tleskám ve stoje. Tolik nových záběru, informací a skutečností o poválečné Evropě sem ještě neviděl. Bravo,bravo!

Varšavské povstání (2013) (TV film)

V čem byli Sověti lepší než Němci? Vzdávám velký obdiv a úctu hrdinnému Polskému národu, který bojoval až do úplného konce. Proč takovouto odvahu a touhu po svobodě neprojevil i Český národ?

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

1. Díl Rudolf Hess. Zajímavosti - ztráta jeho vlivu, vystrnadění Martinem Bormannem a nejasnosti o jeho sebevraždě. 2. Díl Karl Dönitz. Zajímavostí - záběr potápějící se lodě s posádkou a následný výbuch. 3. Díl Joseph Goebbels. Zajímavosti - kvůli češky Lídy Barové byl ochoten vzdát se svého postavení. 4. Díl Hermann Göring. Zajímavosti - Po 1.sv.válce pracoval jako letecký pošťák ve Švédsku. Jeho dítě údajně nebylo jeho,po těžkém zranění které utrpěl během pivního puče měl být impotentní. 5. Díl Heinrich Himmler. Zajímavosti - Během lékařské prohlídky spojenců skousnul kapsli s jedem. 6. Díl Albert Speer. Zajímavosti - U soudu uvedl že zvýšil zbrojařský průmysl v zemi proto, aby Německo co nejrychleji vyhrálo válku a on s Hitlerem coby jeho jediný opravdový přítel už mohli jen stavět. 7. Díl Adolf Eichmann. Zajímavosti - Po svém útěku pracoval jako chovatel kuřat, majitel čistírny nebo dělník. Po svém dopadení a cesty na popraviště klidným hlasem pronesl. Doufám že mně budete brzy všichni následovat. 9. Díl Joachym von Ribbentrop. Zajímavosti - Jeho Norimberský kat Joseph Malta musel zatížit lano na šibenici vlastní vahou protože si odsouzený v důsledku ubytu na váze nezlomil vaz. Potom ho vzal svou pravou rukou za jeho levé ucho, trhnul a Říšský ministr zahraničí byl mrtev.

Blok 99 (2017)

Opravdu si nepamatuju, kdy jsem naposled viděl takový brutál. Vince Vaughn si pro mně připravil největší filmové překvapení roku 2018. Žánr filmů z vězeňského prostředí dostává nový rozměr a má nového krále!

Soumrak mrtvých (2004)

Nejlepší zombie komedie a jedna z mých oblíbených srdcovek. Simon Pegg a jeho nejlepší role.