Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Nechápu násilný přerod Kameníkové v Geislerovou. Tedy takhle pozdě. Jako že s větším sebevědomím se stala větší osinou? Jinak zase spousta času prolozena hudbou. Vata vata se stále prkenejsimi výkony.

Božena - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Děje není o mnoho víc. Místo, aby se postourali v tom, jak vzniká génius, tak se tu trochu souloží. Chtě i nechtě. Což mě nepohoršuje. Jen vadí, že to je vše. Njn. Co se dá dělat. Vlastně ne vše. Z Boženy se bolestí stává klavírní téměř virtuoz. Dobře vědět.

Božena - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Tak 1.dil se rozvlekleji s nulovým dějem nedal asi pojmout. Ale alespoň jsme se dozvěděli, jak fungovalo v 19.stol domlouvání sňatků, a že není prdel upéct buchty a donést je na úřad. Trochu málo, ne?

Volej mámu! (2019)

Sice plno tisíckrát prováděných situaci, ale stejně poměrně svěží podívání.

Vrána (1994)

Řekl bych nejsměšnější film ever. Nejen děj, ale i dialogy mají sílu směšnosti vytaženou na max. A český dabing tomu dává korunu.

Nevinný (2022)

Je to jako se skoro každou francouzskou komedií, slibný začátek, a pak se to rozplyzne v neskutečnou sračku. Chcete u toho zůstat, ale pakliže máte kolem lidi, tak jim navrhnete 15 min před koncem: "A co, kdybychom to vypli?". A když jste sami, tak si uděláte něco v mobilu.

Jít krást koně (2019)

Film o ničem s extra silnou poetiku. Slabší 4, ale nešť. Podobnost mladýho a starýho je až hrůzostrašná.