Osamělý jezdec (2013)

Trocha western + trocha komédia + trocha tajemna = pohodový film na Nedeľňajšie poobedie.A kto má rád ,,maskotenie sa,, alebo inak grimasky od Johnyho Deppa tak si príde na svoje a nezakrylo ich ani bojové pomalovanie. osobne ma dostal ten jeho rozhovor s koňom.

Národ upírů (2012)

tak teda keď nikto aspoň ja dám komentár : béčko-tv.film triky nie úplne najhoršie dej... - ale ano bol tu nejaký, herci mne teda úplne neznámi hrali niekedy fakt strnulo , ale čo keď nieje iný film aj tento sa dá pozrieť no na druhej strane dať mu odpad?... , asi nie na to som videl aj horšie diela.

Přímý kontakt (2009)

V celku film ktorý, ak nie je nič lepšie ,sa dá pozrieť.Neviem či si to niekto všimol ale malo sa to odohrávať v balkánskom štáte pri Čiernom mori asi Srbsko,viď poznámka o Miloševičovi,tak prečo mali pri nočnej naháňačke po meste vojenské autá Slovenský znak na dverách asi režisér a výprava nepoznajú Európu.To len ukazuje na ich vedomosti pochopil by som Slovinsko-Slovensko ale Srbsko?Nech sa pozrú na internet skôr než začnú točiť film.

Jeden musí z kola ven (2011)

Na to aký herci tam hrali dosť slabé.akcie malo,ale nie všetci čo majú okolo 60. rokov sa predsa naháňajú po strechách ako B.Willis či Arnold .Námet dobrý film celkovou mňa 50%.

Atlas mraků (2012)

uuf!!! Takže moje prvé dojmy s filmu sú sai takéto jedná sa ohistoricky film miešaný s zhruba sučastnostnosťou okorenený sci fi budúcnosťou a postapokaliptyckou víziou budúcnosti a to dejovo skákaním krýžom krážom odkaz filmu tu je dosť značný ato asi v takom to zmysle kto z vas už nezažil v živote tzv de-ja-vu /z francuzkeho prekladu ja vidieť alebo už som videl/ jednoducho su situacie ktore ako by sme už raz zažili alebo si ich nejako vybavujeme aj keď nevieme odkiaľ.A tiež sitrúfam povedať ,že toto bude typ filmu ktorý bude mať napodobyťelov od iných režisérov.

Babovřesky (2013)

Zasa sa mi potvrdilo že nie všetko čo má zlú kritiku si ju aj zaslúži ako keby nestačilo povedať že sa to niekomu nepáči musí to aj ,,rozmazávať" skúste sa pozrieť po niektorých dedinách a v každej sa nájde podobný húf babošpioniek a je sranda sledovať ich rozhorčenie spojené s tichov závisťou Zdenek použil vo filme čo už tu raz bolo no ddobre a čo ,ale tento scenar by sa dal zopakovať znovu s ďalšími novými srandičkami a aj tak by sa to niekomu nepáčilo. Odporučenie komu sa to nepáči tak nech sa na to nedíva.A naopak ak by ste vživote nevideli trilogiu .. Slnko,seno...... tak a teraz hodnoťte.U ňa 70-80%.

Let (2012)

ZAČALO TO TAK SĽUBNE NAHA KOČKA LIETADIELKO HORE BRUCHOM A POTOM TO CELE SPADLO A NEHOVORÍM LEN O LIETADLE....... ŠKODA......

Den D (2008)

Dosť slabá napodobenina Komanda možno keby bol tento snímok natočený skorej ako komando bol by som ho hodnotil lepšie takto slabých 30%