Bratři (2009)

Soráč ale toto nie je film podla môjho gusta málo akcie a samá psychológia,bŕŕŕ... Obsadenie o.k. ale dvakrát vidieť emusím. Psychologický ciťák ala Shakespeara v modernej dobe dvaja bratia jedna žena a skúška vernosti.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Táto časť pirátou ma trochu sklamala proste bez Elizabet a Willa to už nebolo celkom onoa Johnny Deep ako Jack Sparrow líška vybíjaná že by bola niekedy zalúbená? No ncelkovo film sa dá pozrieť ale ako hovorím nie je to bez tých dvoch zalúbencov na 100% ono.

Green Lantern (2011)

Film ma malú chybičku krási produkcia a réžia si nechali zadné dvierka pre ďaľšie diely mohly aspoň uviesť že je to 1.iel,kto videl animovaný film /Green Lantern First Flight/ tak mi to potvrdí. inak je to fajn zábava.

Propast (1989)

Aby vzniklo dobré a napínavé SCI-FI nie je treba žiadne krvilačné monštrum z vesmíru stačí aj vyšinutý vojak aj keď ani tu mimozemšťania nechýbajú.V tomto sa Cameron ukázal ako jednotka v režii SCI-FI udržal ma pri sledovaní filmu v milom napetí aj keď film som videl asi v roku 1991 po prvý raz na VHS pozrel som si ho znovu na DVD super a musím uznať že na tú dobu sa v trikoch prekonal, dávam plný počet bodov.

Wanted (2008)

Film ako taký super trochu ma zarazila tá hlúposť s dráhou stiel.Ale aj tak super či už dejom tak hercami ako aj efektami.Celý čas som čakal ako sa to skončí.Faj film.

Rychlý Stripes (2005)

Skvelá rodinná zábava plná skvelých hlášok zvierat a hmyzu: typu kyselý déšť pomóc sem slepej ,no proste sranda na druhú.

Drž hubu! (2003)

Francúzi sa nezaprú urobia si srandu kde sa dá. Dať dokopy Rena a Depardiea bol dobrý nápad drsniak vs. šajo v akcii no super zábava.Počas celého filmu som sa skvele bavil.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Komédia+akcia=paródia na niektoré diely J.Boonda. Ale da sa pohodlne pri pozeraní odpočinúť,dej dobrý ,herecké obsadenie dobré, celkový dojem tri hviezdičky.

Suprhrdina (2008)

Hodnotím ako paródiu paródie filmov o maskovaných hrdinoch, pozrel som a viackrát nemusím.

Kráska a Ošklivka (2008)

Romanticky tínedžersky ladená komédia bez nejake výraznej akčnosti skôr oddychovka od všeliakýk krvákov.