Looper: Nájemný zabiják (2012)

Faj filmík osobne sa mi to moc páčilo ,ale to by jednoho rozbolela hlava keď sa nad tým zamyslí>:[A to bude tá téma pre tie diskuzie] Veď keď sa hlavný hrdina zabil aby zachranil chlapca pred sebou samím z budúcnosti veď stačilo aby si spomenul čo videl alebo, že preto že zabije matku chlapec sa stane postrachom v buducnosti a tým že sa zastrelil nemohol ísť z minulosti aby zmenil prítomnosť lebo chlapcova matka žila a vychovavala ho tým pádom nehrozila hrozba že ju zastrelí v minulosti a teda sa hlavný hrdina nemal dôvod strielať . auu...časový paradox . haha....

Robot a Frank (2012)

Aby som to zhrnul film je skôr o dnešnej dobe a vzťahu medzi luďmi veď ak dame preč robota a nahradíme iným ,,domácim zvieratkom" povedzme psom mame tu obraz ktorý vidieť dosť často všade okolo. Deti nemajú čas keď dospejú na svojich rodičov a ak aj čas majú tak to berú ako že to musia a nie že to chcú,a myslia si že keď im kúpia nemú tvár že tým vyriešili všetko povediasi ,,aspoň sa má o koho starať" je to skôr smutné.No na druhej strane je fakt že si mnoho ráz tak zvyknú na ,,nahradné deti" ako by to bol človek.Veď aj Frenk začal brať robotka ako parťáka alebo syna ktorého by naučil svojmu kumštu. Takže ........na film sa.dalo v pohode pozrieť.

Silent Hill (2006)

Takže nakolko mám takéto duchárske horory rád musím povedať že sa mi to páčilo trocha ma sklamal dej počas návštevy v miestnosti u démona pomsty či čo to vlastne bolo ale inak faj mrazenie hlavne keď si uvedomíme že démon nemohol opustiť sám osebe Silenthill ale ho niekto musel vyviesť alebo mu ukázať cestu ostáva otázka nakolko auto bolo za mostom opustené zabila sa Rose s dcerkou a policajtka tým pádom boli duchovia a ak ano kde boli ich telá? Ak nie prečo ich nevidel jej manžel? som zvedavý na ,,Návrat do Silenthill,,

Pod kupolí (2013) (seriál)

nech pridu na Slovensko a ušetria stačí len nech pustia kamery v parlamente

TACHO (2010)

No poviem to asi štýlom jedného z protagonistov ,,medveďa" ,,kurva do piči nech ma nejebú všetci pojebaný kritici,šak sa dalo na to kukať tak keď sa im to neľúby nech si dajú hľuzovku do papule a dívajú sa do piči na niečo iné" ale teraz vážne malo to aj dej aj hudba nebola zlá len ma dostal koniec, do paroma to bolo kruté zakončenie , dosť čo majú obaja raka ešte sa aj zabijú. No a čo vedľajšie dejove línie? No neviem čo by na to povedal Quentin Tarantino známi práve vedľajšími dejmi.Asi by sa len zasmial na ich prevedení.

Zjevení (2012)

Tak dobru noc tým čo neveria na duchov - alebo veria? Ak áno, tak potom bu-bu-bu! Dalo sa pozrieť čo sa týka psychiatrie ,,super" výklad toho že čomu uveríte elektronicky zosilnite to je pravda ha,ha....Keby to tak platilo aj o mojej peňaženke to by bolo žúžo... ...hneď by som si tie zosilňovače myšlienok išiel zohnať

Monster High: Příšerky přicházejí (2012) (TV film)

Až také hrozné to nebolo ,ba dokonca ak mám citovať moju 9 ročnú dcérku ,,bolo to super ",tak si myslím že Tý čo to tak nízko hodnotili nech to dajú ohodnotiť svojim 6-10 ročným deťom hlavne dcérkam a potom asi dostanú odpoveď ,,ty tomu nerozumieš keď si to tak nízko ohodnotil "

11-11-11 (2011)

Ľakačky tam boli, masky nič extra ,dej zname biblicke citacie , ale na upršaný večer fajn film.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Toto tu už bolo vid ,,Záňěna, Žába k zulíbání 1, Promněna,, ale sranda je to aj tak.

Total Recall (2012)

TAKŽE VYDEL SOM ORIGINÁL A REMAKE JE O TRIEDU VO VYZUALNYCH EFEKTOK LEPŠÍ ,AKO ORIGINÁL /DAVAM ZA PRAVDU AJ TýM ČO POROVNÁVAJÚ S INYMÝMI FILMAMY/ ALE MILOVNíCI AKČNÉHO SCI-FI SI URČITE PRÍDU NA SVOJE. HLAVNE NETREBA POROVNáVAŤ ARNOLDA A COLINA FARRELA A PRE TÝCH čO NEVIDELI ORIGINáL TREBA SI HO POZRIEŤ A HLAVNE KEDY BOL NATOČENÝ A POTOM TVRDDIŤ KTO KOHO SCENÁRISTICKY VYKRÁDA HLAVNE ZOBRAŤ DO UVÁHY VTEDAJŠIU POUŽITELNOSŤ POČÍTAČOVÝCH TRIKOV NO A TÁ BOLA NIČ MOC .P.S PRE TYCH čO BY NIEčO CHCELI VEDIEŤ S FYZIKY PRI NULOVEJ GRAVYTACII IDE STRELA V SMERE VYSTRELU BEZ TZV ZAKRIVENIA SPOSOBENÉHO GRAVYTÁCIOV TO ALE NEZNAMENÁ ,ŽE NAŇU NEPOSOBÝ ODPOR VZDUCHU INAK JE KYNETYCKÁ SILA ÚPLNE ROVNAKÁ A NEVIEM ČI SA TO DÁ PRIROVNAŤ K SNEHOVEJ GULY,NAKOLKO NULOVÁ GRAVITACIA NIEJE TO ISTÉ AKO VÁKUM.