Jako v bavlnce (2020)

Dobre jej tak hnuse ako sa vraví na každú sviňu sa niekde varí voda tak by mali dopadnúť všetci podvodníci. inak fajn bavilo ma čakať či jej niekto utne tipec mrche

Postradatelní agenti (2015)

Aké nízke hodnotenie prečo? , veď sú aj horšie filmy a majú viac percent dávam 4

Zámek hrůzy (1999)

Na to , že rok výroby je 1999 boli triky celkom slušné.

Grimm (2011) (seriál)

Dobrý mysteriózni seriál ktorý by som ohodnotil asi takto triky 8/10 ,hudba zvuk 8/10 ,scenár 6/10 čo sa mi trochu nepáčilo a to nie som ani extrémista a ani proti extrémista, jednoducho bolo to použitie nacistyckých znakov //konkrétne :wolfasgel na vlajke používali ju totiž jednotky SS Werwolf// bola použitá v 4 sérii to akože má byť čo, vydávať to za symbol Wesenov chrániacich čistotu krvi. Pýtam sa sám seba či nemohli vyrobiť radšej iný symbol.

Pod kůží (2013)

1 hviezdička za vyzliekacie scénky so Scarlett, tá druhá za posledných 15 minút filmu inak nápad nebol zlý ,,sexi baba ako návnada na únosy chlapov pre gurmánske potreby emzákov" ,ale nevyužitý potenciál filmu akcia žiadna, emzáci tiež žiadny ,škoda.

The Outsider (2014)

No dobre je to B_fil ale keby obsadily iného kladného hrdinu myslím známejšieho bolo by to lepšie hodnotené,inak dosť dobré nenudil som sa.

Predestination (2014)

Au toľko paradoxov naraz a síce doviedol sam seba za sebou aby po-miloval sam seba aby splodil seba tak to už je iné kafe na mozgové závity.

Nejvyšší nabídka (2013)

Dej po pomalom rozbehu cez tajomno vošiel do zatoky romantiky a zapustil kotvu v drame a krimi len škoda toho záveru

Skinwalker Ranch (2013)

Čo dodať film je mix Paranormal activit a Znamenia /Signs/,ale bolo sa na čo pozerať.

Terra Nova (2011) (seriál)

1 Séria pozretá ! Uff... ! Cesta v čase do druhohôr.... fajn aj to beriem....! ale takto otvoriť koniec prvej serie s tou drevenou ochrankyňou lode? Ale no tak to už nemuseli. Ešte nech tam pridajú Bermudský trojuholník a ani by som sa im už nečudoval. Ale inak je seriál dejovo napínavý triky sú tiež dosť dobré hudba fajn. Oddychový filmový seriál fandím ďalším častiam