Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

No fajn pozrel som 1diel nanovo natočenaj trilógie a zistil som ,že to pasuje aj iným typom hercov než v tej pôvodnej trilógii dávam klobúk dole.som zvedavý či natočia aj zvyšné dva diely ,,zmluvy na to majú" zatiaľ dávam 80% odporúčam pozrieť tri diely z roku 2009/ 1.Muži,ktorí nenávidia ženy. 2.dievča, ktoré sa hralo s ohňom. 3.dievča, ktoré pichlo do osieho hniezda./

Černá hodina (2011)

ZAČIATOK BOL SUPER A POTOM TO UŽ ŠLO DOLE S KOPCA , ŠKODA..... MOHOL TO BYŤ SUPER FILM.

Puls 2: Posmrtný život (2008)

MEZDI BEČKAMI JE TOMUTO FILMU DOBRE. NEMÁ RIADNE HORROROVÉ GRÁDY NA ROZDIEL OD PRVEJ ČASTI DÁVAM MU SLABÝCH 50% AJ TO LEN PRETO ŽE MÁM RÁD DUCHÁRSKE FILMY. ĽAKAČIEK JE FAKT MÁLO.

Underworld: Probuzení (2012)

POKRAČOVANIE VOJNY UPÍRI VS. VLKODLACI A EŠTE K TOMU AJ S ĽUDMI? TAK S TOHO SA DALO VYŤAŽIŤ VIAC DÚFAM , ŽE V ĎAĽŠIOM DIELY TO BUDE O NIEČO LEPŠIE NAKOĽKO AKO NA KONCI VIDNO SCENÁRISTI SI NECHALI OTVORENÉ ZADNÉ DVIERKA PRE ĎAĽŠIU ČASŤ. TRIKY HVIEZDIČKA ,PODPORNÁ DEJOVÁ HUDBA FAJN DRUHÁ ,TRETIA JE ZA OBE HLAVNÉ PREDSTAVITEĽKY. VYTKNÚŤ SA DÁ AZDA TO,ŽE NA 10 ROČNÚ UPÍRKU BOLA MOC STARÁ A TO NEHOVORIAC O TOM , ŽE UPÍRY NESTARNÚ AZDA , ŽE BY TO V NEJ STÁRLA VLKODLAČIA POLKA GÉNOV ZDEDENÁ PO TAŤKOVI KTORÉHO BOLO VO FILME ,,FAKT VIDIEŤ" NO TAK ASI 10 SEK. AJ TO ZMRZLÉHO.

Cela 2 (2009)

super film ak sa chcete unudit alebo nemate čo ineho pozerať inak brr

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak a mám za sebou prvú sériu a musím priznať že už sa neviem dočkať pokračovania dej super, fantasy pomenej ale k veci ,historická krutosť reálna na 100%, triky pomenej ele celkom fajn a dotvarajú ponurú atmosféru ,,stredoveku",prepletené dejové línie viecerých hlavných postáv deja a po prvej sérii mi ostaly otvorené očakávania na to ako to celé dopadne . Zatiaľ dávam 5 hviezdičiek . Po pozretí druhej série upravujem svoj nazor so superfantasy sa stal priemerny film plný intrig nakolko druhá seria bola trochu slabšia, pribudli tu nové postavy a ešte viac sa to celé zamotalo.som zvedavý čo bude dalej . 3 seria pozretá a začínam byť sklamaný Starkovia pomali vymierajú ostávajú mi už len okrem detí od Starkov oblúbenci Tyrion Lannister ,Varys ,Daenerys Targaryen. dej to má aj naďalej len sa to zbytočne naťahuje.

Přepadení v poušti (2007)

NIEKTO TU HRÁ POVEDAL BY SOM EX ZABIJAKA A DALŠÍ ROZMÝŠĽA NAD ČO NAJHNUSNEJŠIOU POMSTOU. ZABIJAK NEVIE KOLKO ICH ZABIL DOBRE TO BERIEM ALE ABY NEMAL ANI TUŠENIE PREČO JE PO KRK V BRINDE / ALEBO POUŽIJEM SCENKU S FILMU V PIESKU / TAK TO PRRR. SCENKA S KAKTUSOM AU AU AU. NO, ALE NA TO AKO SA NA KAKTUS ŠTVERAL MAL MÁLO ODRENÍN V PREDNEJ ČASTI TELA.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

No dobre tak je to film na voľné pobavenie ,pripominalo mi to filmy ktoré bežali istý čas v TV v nedelu doobeda a to Xena a Herkules.ale až tak nízke hodnotenie si nezaslúži.

Pyramida (1996)

Čo bolo asi viac špicate po pozretí filmu ? prečo niesom v egipte ach ...treba pozrieť všetky TRI DIELY.

Exmanželka za odměnu (2010)

Super zabava keby všetky byvale vzťahy mali takyto priebeh to by bola iná prča.