• Mysteriózní

Správci osudu (2011)

Tak nějak nevím co si o tom myslet. Jediné co jsem si z tohoto filmu odnesl, byla informace, že v něm Pat Démon dělal chvílemi dveřníka a chvílemi taky dveřníka, který ovšem zapomněl, že zrcadla nejsou žádné dveře, nýbrž obyčejná marmeláda rozetřená v tlusté vrstvě po řezném kotouči... a je obecně známo, že se prostě marmeláda ze zapnutý cirkulárky nikdy NELÍZÁmen. ***

Po přečtení spalte (2008)

Tak jsem to s funěním tulením dokoukal. Ale už během rozkoukávání jsem začal trpět náhlými přívaly horkosti, až jsem měl pocit zda nesedím na rozpálené plotně. Nakonec mi to došlo, celý film jsem byl spalován frustrující nudou.**

Muži, co zírají na kozy (2009)

Možná by mi k pochopení pointy pomohla koza v dlani mé sladké paní, ovšem sledoval jsem to sám a kapsle s cyankáli mi bohužel uvízla pod jazykem. *

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak jsem si včera večer opět kousek pustil. Dochrochtal jsem se k momentu, kdy ten grandiózně ztvárněný pičusoid v dobře padnoucím kostýmu bachaře rozšmelcoval obuškem prdel jedné z těch umanutě nesympatických homosetřiček, které pak nezbývalo než po zbytek života cucat sperma brčkem. Pak se mi náhle v hlavě rozfungovalo pivo. který mi celý večer naléval strejda život do chřtánu. I přes pivní rozostřenost mozku jsem si zamlsal při pohledu na tu filmařskou symfonii.

Kameňák 2 (2004) odpad!

Troška opět boří mýty, vlastně on jako jeden z mála režisérů dokázal povýšit hovno na průjem, aniž by hnul brvou. Doslova hmatatelná demence vybroušená imbecilitou svíjící se ve spárech kretenismu Jit na tohle do kina tak jedině s kýblem, aby se člověk mohl po každém slově vyzvracet, až by se nakonec úplně vysílený problil k titulkům, pravděpodobně by však dávno před první půlkou zemřel hnusem. Tak Trošku úplně nefalšovaná absolutní tryglodytně b-anální sračka.------

Atlas mraků (2012)

Zajímavé je, že po mdlém zaťukání na malá dvířka někde v rohu snu, se otevřela vrata nafouklá jako vesmír 5 vteřin (nebo 50 miliard let ?) po inflaci. *****

Šťastný to muž (1973)

Je to již nějaký pátek, co jsem utápěl oči v sirupu této surrealistické substance, ale zerodovanými kaňony mých vzpomínek dál tečou obrazy této prvojakostní filmařiny, která ještě dnes visí zakousnutá v mém podvědomí jako hladová piraňa. Každá šupinka tohoto bravurního veledíla ve mne zanechala tak hluboké stopy, až nabývám dojmu, že od té doby každý film filtruji skrze nelítostný chrup této filmové bestie. Zkrátka po shlédnutí se ze mne stal vězeň obrazů pokousaný prožitky. *****

Gravitace (2013)

Ultimativní ! 3 dé šlehač - aneb jak nejlépe promíchat bělmo s panenkou, aby mohl zážitek snadněji prosáknout do obou hemisfér současně. Uff *****

Počátek (2010)

Po roztočení nano-káči v x-té úrovni bdění, kde se čas fundamentálně zakřivil sám do sebe, jsem si jaksi přestával být jistý svou vlastní existencí a musel jsem mimoděk přikrčit víčka, aby mi očima nevychrstl mozek na upocené zátylky diváků přede mnou. Tenhle film u mne způsobil nejen poruchy dýchání,ale též poruchy vnímání. *****