Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (288)

plakát

Battle Royale (2000) 

Stupidní a za vlasy přitažená zápletka (nebo chcete-li námět) je největším kamenem úrazu tohoto filmu. A bohužel zdaleka ne jediným. Když nevěřím v realističnost zápletky, mohou postavy jednat v nastalé situaci seberealističtěji, stejně to nebudu brát vážně. A oni zas tak moc realisticky stejně nejednaj.

plakát

Příchod barbarů (2006) (seriál) 

Sasové: **** (Opakování některých scén bylo sice dost trapné, ale více než bohatě to vynahrazovala poutavost vyprávění a velmi zdařilé vypíchnutí toho nejpodstatnějšího v něm. I mapy byly celkem názorné a bez zbytečných detailů, které člověk nemůže během několika málo (desítek) vteřin stejně vstřebat.)

plakát

Rasputin - šílený mnich (2006) (TV film) 

Sarajevo není srbské město (alespoň ne zcela), ale bosenské. Romanovci nejsou královská, ale carská rodina. K těmto chybičkám je ještě přidáno americky nechutné přehánění. Plýtvání přívlastky typu satanský, pekelný a šílený apod. bylo už fakt docela trapné. Nicméně přes tyto nedostatky (a přes přehnaně "dramatický" hudební doprovod) dokument informační hodnotu má. A ne zanedbatelnou. Předkládaných fakt není zas tak málo, ale jejich americká prezentace, každého střízlivého člověka docela bolí...

plakát

Nebe a Vincek (2008) (TV film) 

Mám rád "pohádky" co se neberou úplně vážně. A tadle se nebere vážně téměř vůbec. 70%