• Krátkometrážní

Dvě z policejní brašny (1996) (TV film)

Bean: Mám dojem, že to nebylo o prvorepublikové, ale o třetirepublikové (1945-48) policii. Nejsem si jist, ale myslím, že tam dokonce padlo slovo o Sboru národní bezpečnosti. Taky se mi policajtské uniformy zdály dost odlišné od těch co nosej v Četnickejch humoreskách. Ale ruku bych za to do ohně nedal. Určitě se to odehrává v letech 1935-1938 nebo 1945-48, protože na zdi vysí portrét Edvarda Beneše jako prezidneta. Ale to už je jenom nepodstatný detail, protože to co je důležité, že tu najdeme skvělý svěrákovský humor, který funguje dokonale. // Parafráze: Vaším úkolem bude zneškodnit nebezpečného šílence. A to babičky. Edmunda Babičky. // Dobrým vtipem (nebo to byla náhoda?) byla také role Evy Holubové, která hrála paní Holubovou.

Fazolka (2004) (studentský film) odpad!

režie: Jiří Stanišenský, cituju ze závěrečných titulků: "Všem lidem, kteří vydrželi sledovat titulky až sem." Režisér myslící si o svém filmu, že je (nedo)koukatelný (A OPRÁVNĚNĚ!) si nic jiného než největší odpad nezaslouží! Hrůza a běs! // janek85: Si děláš p*del nebo to myslíš vážně?

Malé pohádky (2006) (studentský film)

režie: Kristýna Dufková

Boží soud (2001) (studentský film)

režisérka a "herečka": Jana Ašenbrennerová // "Takové slovo si tu neřeknete!" // 30%

Úřední hodiny (2006) (studentský film)

režie: Eugen Liška a Jan Peml, hraje: Vilma Cibulková // 50%