• Krátkometrážní

Perlička (2006) (studentský film)

režie: Marie Dvořáková , Dobrá pointa :)

Anička (2006)

režie: Jiří Horut, hráli: Anička Burešová, Luboš Veselý, Tereza Burešová // Perfektní hudba!

Červená Karkulka (2006) (studentský film)

režie: Prokop Wilhelm, hraje: Veronika Gondová (hraje Červenou Karkulku), bezduchý animovaný krvák, příšerná úroveň namluvení kreslených postav

Jedním slovem román (2006) (studentský film)

režisér: Jan Míka ml. // 50% // Dobrá pointa!

Natvrdo (2006)

režie: Alena Vaňková // 50%

Čokoládová (2006) (studentský film)

režisér Jan Liška, hraje: Jana Straková // 50%

Černej pasažér (2006) (hudební videoklip) odpad!

Režie: Tomáš Hubáček, hraje: Vladimír Javorský

Teddy Kollek, starosta Jeruzaléma (2000) (TV film)

režie: Amos Kollek (syn) http://www.imdb.com/name/nm0464180/, do dokumentu zapojil celou rodinu a místy to mělo kvalitu home videa. Informační hodnota velmi vydatná (dozvěl jsem se spoustu nového), ale zpracování podprůměrné. PS: Tento profil zde přibyl díky monologovi a tak musím zmínit, že v dokumentu je i zmínka o FRANKU SINATROVI. // http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10098144000&day=1172530800&time=23:00&ch=2&searchstring=Teddy+Kollek&backaddr=search

Útěk v řetězech (1958)

Nevím jestli to bylo především dabingem, ale mě se film vůbec nelíbil. Spousta nelogičností a trapáren stahuje film hluboko pod průměr. SPOILER - SEZNAM NELOGIČNOSTÍ: (puška, cesta močálem, naskakování na vlak atd.) Trápné opakování chlápka s rádiem. Když se ten běloch pouštěl v proudu řeky a říkal, že se neudrží, tak mě fakt nepřesvědčil, že by už tam nevydržel ani vteřinu. ZTRÁTA ČASU