Máj (2008)

1* za fešného Viléma a druhá už ani nevím za co. Střídaly se scény, které se mi líbily a ty, nad kterými jsem si ťukala na čelo. Je to barevné, líbivé, ale občas na můj vkus moc prsaté a blbé..

Gympl (2007)

Tento film mě nijak zvlášť nezaujal, prostředí graffiti a hip hopu mi není vůbec blízké a prakticky mě nezajímá, ale dobře mi tak, nemám koukat na takové filmy, pro příště jsem z takových chutí vyléčená. :D

The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon (2008)

Vynikající parodie na filmové trailery se vším, co takový dobrý trailer obsahuje - drsný hlas, akční scény i hromada klišé. Ale je to velmi originální a vtipný kousek. Jediným mínusem je "dlouhá" stopáž, takže je výsledná smrt opravdu veeeeeeelmi pomalá a zdlouhavá...

Mumie (1999)

Skvělá oddechová jednohubka, pěkné prostředí i záhady Egypta a hlavní zloduch je vyloženě krasavec, hlavně ze začátku. Bohužel po více shlédnutích mě film přestává bavit, kromě zápletky, prostředí a triků na něm není zajímavého vůbec nic a jediný charakter, který mi zůstal po x shlédnutích v paměti je přítelíček Benny. Ale pro neznalé určitě doporučuju.

Disaster Movie (2008) odpad!

Byl to ten film s písničkou "I'm fucking / dating Matt Damon" ?? Tyhle disaster/doják/tupíři parodie mi totálně splývají, všechny jsou zoufale nevtipné a není na nich nic, co by zaujalo (až na tuhle písničku, ale jak vidíte, už si taky moc nepamatuju kde to bylo :D..). Nic s čím by se dal dobře zabít čas.

Panic je nanic (2006) odpad!

Tak toto je opravdu špatný. Ještě, že tam měli tu Šárku!

Účastníci zájezdu (2006)

Poprvé se mi film hodně líbil, podruhé jsem si řekla něco jako tak joo, je to fajn film, potřetí, počtvrtý, podesátý.. Stal se z toho takový televizní evergreen a po čase mě začal nudit, ale jako taková oddechovka na chalupě je výborný :) Nejvíc se mi líbila Helga se Šarlotou.

Sinister (2012)

Byla jsem navnaděna krásným vintage videem v úvodu a hrozně zklamána závěrem, který mi dojem z filmu docela pokazil. Celkově si ale nepřipadám úplně podvedená, protože myšlenka s filmovými páskami se mi líbila a přišla mi originální. (Kruh mi to ale nepřipomíná, ten mám hodně ráda a má úplně jinou atmosféru, odteď se každý film s promítačkou přirovnává ke Kruhu, jo?.. :) Zbytek tvořila ne moc záživná vata, tatínek který v žádném případě nerozsvítí, strašidelné rány, dětičky, bububu... Ještě bych vypíchla "hudební" podkres, který byl ve vypjatých situacích tvořen spíše různými skřeky.. Psycho :D

Nenarození (2009)

Tento film ze začátku zaujme zajímavou kamerou a zápletkou (a celkově působí lépe než většina béčkových až céčkových záležitostí), ale jak postupuje dál, propadá se hlouběji a hlouběji do klišovitého, stokrát přežvýkaného bahna. Tím, že již vše bylo několikrát natočeno (lekačky se zrcadly, brouci, vzteklý malý smrad, který vás chce zabít..), nepřináší film nic nového. Pokud během filmu po celou dobu přemýšlíte, jak by vám slušely ty úděsné bledě modré čočky, je něco špatně. Dívat se na to dá, ale jen díky působivému kabátku (jsem holka, takže bílé kalhotky té slečny mě nerajcovaly tolik jako většinu pánského osazenstva :D). Jelikož jsem strašpytel, tak jsem skočila i na těch x lekaček a celou dobu jsem se vlastně bála, kdy co zařve. A to je ostuda, protože kvůli hudebnímu podkresu a stylu kamery jsou příšerně předvídatelné a prvoplánové, prostě takové ty z kategorie "teď se leknu, teď se leknu!!". Druhou chybou je, že celý film vlastně stojí na nich a jediným zdrojem prchavé atmosféry je tak rozkládající se uječený spratek, který sem tam někde bafne. SPOILER!! Největší wtf moment pro mě nastal, když se objevil "pavoučí staříček" - to mělo být něco mezi Vymítačem ďábla a Hřbitovem domácích zvířátek? Prý hold starým filmům, pche.. Jako strašidelná jednohubka to nemusí být úplný průser, ale už se na to v životě nepodívám znovu..