breebee

breebee

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.8.2019  17:01

Hodně jsem se bála toho konce už od chvíle, kdy jsem zjistila, že se tenhle film chystá. A nakonec právě ten konec je důvod, proč jsem z toho filmu tak nadšená, ačkoliv -spoiler- vám po něm stejně zůstane pachuť v puse, protože víte, že takhle to neskončilo. -konec spoileru- Mám Tarantina ráda, asi jako každej, jeho dialogy jsou nepřekonatelný. Šla jsem na to hned dvakrát a podruhé jsem se bavila snad ještě víc. Nemám důvod dát míň než plný počet hvězdiček.

• 8.7.2019  22:45

Podle mě je hrozně důležitý, aby člověk věděl, kdo je Jim Jarmusch. Jinak by mohl být mírně nemile překvapen a jaksi znuděn. Protože je to dost pomalé. Ale v tom je kouzlo jeho filmů. Pokud víte, co čekat, rozhodně se nudit nebudete. Má to příjemnou atmosféru a pár hodně dobrých vtipů a výborné herecké výkony. A zombie a Adama Drivera... takže za mě dobrý.

• 4.6.2019  12:28
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Seriál o tom, že ještě nebezpečnější, než radioaktivní záření, jsou totalitní režimy.

• 16.5.2019  21:46

Není to rozhodně žádný další Hvězdy nám nepřály a vlastně to ani nenabízí nic, co bysme ve filmu o rakovině ještě neviděli. Akorát to není film o rakovině, ta rakovina je tam jen náhodou, což ale ničemu nevadí. Asa Butterfield ve všech filmech hraje tu stejnou postavu, ale hraje jí dobře, takže s tím taky problém nemám. Maisie na začátku trochu přehrávala, ale jinak v pohodě, jejich přítelství bylo vykreslený moc pěkně. Ten film sám o sobě není moc extra, ale asi vás ani nemá čím zklamat.

• 8.5.2019  19:26

Nic co bysme předtím neviděli. Možná tomu dost přihoršil ten dabing (vykat si až do sexu, no bizár), každopádně to bylo nudný af. O hrdinech vlastně nic moc zajímavýho nevíme, celkem mi bylo fuk jak dopadnou. Nejlepší na tom byl ten pes.

• 4.5.2019  13:55

Tak předně. Netflix si platím stejně jako každej Američan, takže si vyprošuju takovýhle zacházení. Co to má zase být? Každopádně film docela ucházející... Ze začátku jsem vůbec nechápala, protože to začalo tak nějak od půlky, jak kdyby to automaticky předpokládalo, že jste viděli ten dokument (kterej se teda Netflix obtěžoval streamovat i v Česku, děkuju mnohokrát, opravdu si toho nesmírně vážíme), ten jsem já ale neviděla. To mohlo být zase výhodou v druhé polovině filmu, kdy jsem byla celkem napjatá, jak to nakonec dopadne. Nejlepší jsou na tom rozhodně herecký výkony, Zac a Lily to táhli slušně, Effy byla taky super. Rozhodně to ale neni film do kina, to je fakt výsměch.

• 25.4.2019  00:08

Po první projekci: Víc jiný, než jsem si to představovala, už to asi být nemohlo. Tahle tříhodinová paráda z vás vycucá veškerý emoce, kterých jste schopný, ale zároveň tak příjemným a milým způsobem. (trochu spoilery) První třetina je vlažnější, stihnou se všechny scény z traileru, furt ještě jste v očekávání, že přijde taková druhá IW. Druhá třetina obrátí o 180 stupňů, chvilkama jsem měla pocit, že sleduju parodii na skutečnej film, ale bavilo moc. Poslední třetina je pak neuvěřitelně silná a dojemná. A pak to všechno skončí a cítíte hrozný zadostiučinění, protože ten film poskytl tolik rozuzlení a druhých šancí a hodně z těch věcí jste prostě chtěli vidět, ale nedoufali, že je uvidíte. Jsem ráda, že jsem součástí Marvel fandomu, i když ne těch celých 10 let, to musí být ještě něco neuvěřitelnějšího. Jsem zkrátka nadšená a těším se na další zhlédnutí. Btw, Captain Marvel tam bylo naprosto adekvátní množství.

• 21.4.2019  02:41

Asi jsem od toho čekala něco víc a hlavně něco úplně jiného, ale když si odmyslím to přehnaný očekávání, tak si to ty čtyři hvězdy zaslouží. Němeci mě baví.

• 13.4.2019  23:56

Budeme teď prostě sledovat filmy s Noahem Centineem dokud nezestárne nebo? Každopádně... Netflix to asi zvládne i líp, ale tohle bylo docela příjemně realistický a nenucený. První polovina byla podstatně nudnější, pak to konečně dostalo spád. Padlo pár mouder, celkem obstojně to vykličkovalo z některých klišé a skončilo to... no tak jak mělo, hádám. Takže tři hvězdy a další prosím.

• 10.4.2019  20:36
    Aquaman (2018)

Na Aquamana jsem se do kina nedostala, ačkoliv ho všichni hrozně vychvalovali. Zpětně mě to trochu mrzí, protože bych možná hodnotila jinak, ale to už nevrátím. Pro mě to prostě povedený nebylo. Šílená CGI blamáž, spousta wtf momentů, naprosto zbytečná zápletka s fejkovým Killmongerem a vlasy tý zrzky (ty mě mrzí nejvíc, na pořádnou paruku z lidských vlasů už nezbyl rozpočet, co schramstly ty hrozný efekty?) Prostě a jednoduše, nelíbilo se mi to. Párkrát mě to pobavilo, ale to na tři hvězdy stále není. Myslela jsem, že to bude na úrovni Wonder Woman, která se mi líbila, ale bohužel.

• 10.4.2019  20:29
    Shazam! (2019)

Ten film přinesl přesně to, co jsem od něj očekávala, o nic míň, o nic víc. Byl vtipnej a zábavnej. Akorát ta závěrečná bitka byla na můj vkus zbytečně dlouhá. Každopádně je to z toho lepšího, co DC vytvořilo.

• 6.4.2019  16:02

Nelogický to bylo hrozně moc a první polovina filmu byla dost o ničem. Ale ta druhá byla fajn, škoda, že to celý nebylo pojatý víc jako road trip movie. "What's your favorite thing about Earth?"

• 3.4.2019  01:59
    Na střeše (2019)

Milý, lehoučký, feel good film, který má sice daleko k realitě, ale to mu všichni odpustí. Když nad tím moc nepřemýšlíte, každou deep myšlenku s úsměvem přijmete a nesnažíte se hledat její logiku v daném okamžiku, necháte ten film jen tak plynout, tak prostě nemůžete odcházet z kina zklamaný. Celkem dlouho už jsem nezažila, aby se celý kino tak moc a tak často smálo.

• 3.4.2019  01:43

Ze začátku jsem si říkala "wow, ten film absolutně plně využívá svůj potenciál", na to, že je v podstatě o ničem, vypadal moc pěkně. No bohužel to dlouho nevydrželo. Ten pokus o akci tam byl naprosto zbytečně, vztah těch dvou milenců byl zábavnej jen do chvíle, než začal. Takže co ve výsledku hodnotím jediný vyloženě pozitivně je ukázka toho, jak odporně jsme se po válce k Němcům chovali. Samozřejmě je sobecké to hodnotit dnešní optikou, ty lidi "měli důvod" k nim cítit tu nenávist, ale věšina Němců tou válkou trpěla stejně jako zbytek Evropy a nezasloužili si takový zacházení. Proto mi byla rozhodně nejsympatičtější postava Lewise, kterej byl tak neuvěřitelně lidsky sympatickej, z takovýho chování by si lidi měli brát příklad. Jo a moc nechápu, proč do role Luberta neobsadili Fassbendera ale sexy vikinga Skarsgarda. Teda samozřejmě vypadá dost árijsky, já bych ho teda samotnýho doma se svou ženou nenechala. Když vypadáte jako severskej bůh, tak je irelevantní i to, jestli jste nácek. (Samozřejmě on nácek nebyl, tím se nesnažím negovat všechno to, co jsem napsala před chvíli, to byl jen ubohý pokus o vtip.) Takže jak to shrnout... ten film měl jednu dobrou myšlenku, která ale zapadla v troskách zničenýho Hamburku a 2WW verze Anny Kareniny. Ale zahraný to bylo pěkně a vizuálně taky fajn, takže jednou to vidět asi v pohodě.

• 23.3.2019  21:12

Konečně jsem se na to dostala do kina, už jsem se bála, že to před Endgame nestihnu vidět. Takže... očekávání jsem měla nulové, zejména proto, že jsem, asi tak jako zbytek internetu, dost bothered tím faktem, že se snaží, do momentálně už tak přervaných Avengers, narvat další postavu. A dost výraznou a dost šíleně OP. Nechci aby převzala otěže a slízla všechnu smetanu. Kapitán (skutečnej kapitán) měl v Infinity War stopáž asi 4 minuty a to byl pravděpodobně jeho předposlední film. Fakt mě děsí, kolik ho bude v Endgame. Takže to jenom pro pořádek, proč lidi hejtujou Carol Danvers. Ne, nikoho netrápí, že je to ženská hrdinka, to je všem ukradený. Teď k tomu filmu. Nebylo to špatný. Bylo to mega zmatený, možná protože se snažili všechny tři obvyklý filmy narvat do jednoho, takže spíš než jako celek se mi líbily jednotlivý scény. Bylo to občas trefně vtipný, Verse je docela likeable postava. Jude Law byl podle mě dost plýtvání, protože tu roli by zvládl kdokoliv. CGI Fury byl out of character tak moc, že to vypadá, že mu mezi tímhle a současností vymřela celá rodina. Ta kočička byla kjut. Když to ale srovnám s Black Pantherem nebo Spider-Manem tak prostě musím říct, že z tohohle tak nadšená nejsem. A jestli to uvidím znovu, tak jen abych si v tom udělala pořádek.

• 21.2.2019  00:46

Super. Moc jsem od toho nečekala ale líbilo se mi to hodně. Takovej mix Divergenta, Ready Playera a Pacific Rimu. Jen ta stopáž byla na tolik děje krátká, říkala jsem si, že by to sneslo i seriál. Občas mi přišlo, že tam něco vypustili a člověk si to musel domyslet. Ale to se dá odpustit. Vztah hlavních hrdinů taky trochu cringe, ale to je všechno nepodstatný, když se dobře bavíte. Jsem zvědavá na další díl.

• 17.2.2019  16:32
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Výborný. Celkem jsem si to šetřila, protože jsem věděla, že se mi to bude líbit. Nejprve mě trochu překvapilo, že je to britský, bylo z toho trochu cítit americkou tvorbu, ale to vůbec nevadí. Co se týče tý otevřenosti a humoru, tak v tom se Británie nezapře, tohle by Američani nikdy tak upřímně a realisticky a jemně vyobrazit nedokázali. Má to i celkem potenciál trochu vzdělávat mládež, to je rozhodně plus. A ta diverzita, ach. To oceňuju nejvíc. Těším se na další sérii moc.

• 9.2.2019  17:42

Docela jsem se na to těšila, protože mám ráda tuhle část historie, Saiorse i Margot. Bohužel mě to neuvěřitelně nudilo. To je daň za přesnost a autenticitu. Pletli se mi jednotliví muži, na konci už to vypadalo, že tomu dochází stopáž a musí se to tam nějak naplácat všechno. Nevím prostě. Nebavilo, zklamalo.

• 28.1.2019  23:50
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Za mě prostě ani ne. Hrozně mě obtěžovalo, že seriál vyžaduje 120 % vaší pozornosti. A stejně u něj máte neustále pocit, že vlastně nevíte, jestli jste něco nepochopili, protože vám to uniklo nebo protože to ještě nebylo vysvětlený. A nechápu ten milion ocenění pro Christiana Slatera. Teda nechci ho nějak hejtovat, jen mi nepřišel o nic lepší než všichni ostatní, minimálně Rami mě bavil mnohem víc a štvala mě každá scéna, která mu byla ukradena. A ten skvělej anarchickej svět co se jim podařilo vytvořit nedostal skoro žádnej prostor, což mě taky mrzí.

• 28.1.2019  23:35
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Seriál se snad nejvíc likeable postavama. Zároveň je takovej miloučkej a osvěžující, protože i když se Vikingové s nikým nemazlí, tak některý jejich chování je ve srovnání s tím typickým středověkým křesťanským hrozně fajn a je vyloženě příjemný to sledovat (vztah Ragnara a Athelstana, "rozvody", postavení žen atd.). Naopak mě teda nebere ta Wessexová linka a jsou mi tam vyloženě všichni naprosto ukradený. Co mě dalšího trochu obtěžuje je to přeskakování podle mě důležitých scén, který mohly být dost emotivní (někdo umře, někdo otěhotní, chápu, že je to častý, ale stejně). Jinak mě to ale baví. Zatím jsem ve třetí sérii a těším se na Ragnarovi syny. // update. I "druhá" generace mi přišla skvělá, měsíce po dosledování seriálu ho mám stále na paměti a těším se na poslední sérii. Všechny syny jsem si moc užila, čekala jsem, že si nejvíc oblíbím Ivara, ale nakonec tomu tak nebylo, mám je ráda opravdu všechny tak podobně stejně (jen Bjorn a jeho pokřivený vztahy už jsou trochu klišé). Zvyšuji na 5 hvězd.

• 19.1.2019  21:28
    Kursk (2018)

If you are a human being, and dad is a human being, that means i am a human being. Than why does my life matter less than some country's pride?

• 6.1.2019  22:25

Nejoblíbenější díl ❤

• 5.1.2019  18:18
    Pasažéři (2016)

Nějak jsem nečekala, že by mě tenhle film chytnul. Říkala jsem si: co tam asi budou 116 minut dělat? Nakonec jsem tomu šanci ale dala a jsem ráda. Mě samotnou bavilo už jen objevovat tu skvělou vesmírnou loď a všechny její vymoženosti. A ten akční konec už byl vyloženě jenom třešnička na dortu. Takže za mě super.

• 5.1.2019  18:16

další jed plodí další jed.

• 23.12.2018  17:08
    Pot a slzy (TV seriál) (2015)

Nevím. Jako bavilo mě to, ale velký podíl měl na tom ten balet. Jinak postavy naprosto nezáživný, občas jednající dost nepochopitelně. A konec hodně neuspokojivý.

• 17.9.2018  00:28

Mám ráda filmy o lidech na moři. Ačkoliv tohle bylo trochu něco jinýho, než na co jsem zvyklá, stejně jsem si to užila. Zpočátku mi trochu vadil ten retrospektivní formát ale furt jsem si říkala, že to má určitě význam. Sam sbírá pěkný spoluherečky jako pokémony.

• 17.9.2018  00:22

Bavilo dost. Děkuji za konec, z toho mrazilo.

• 17.9.2018  00:21
    Atypický (TV seriál) (2017)

Tak dlouho jsem se tomu vyhýbala, až mě Netflix ukecal a nelituju. Je to opravdu super, hlavně první série a nezabere vám to víc než jeden víkend. Asi nejsilnější stránkou jsou ty úžasné postavy, jak už bylo několikrát řečeno. Taky se mi hrozně líbí, že vám seriál ukazuje trochu jiný pohled na svět. Těším se na třetí sérii.

• 17.9.2018  00:16
    SPF-18 (2017)

Podle mého až zbytečně dlouhá reklama na opalovací krém. Ne ale vážně. To bylo neuvěřitelně stupidní. Postavy absolutně neoblíbitelný, prostředí nic moc, děj naprosto nudnej a ty neopreny naprosto ohyzdný. Keanu tomu už jen nasadil korunu. Tohle fakt ne.

• 9.9.2018  01:06

Strašně jsem se nudila. Absolutně jsem to nepochopila a ani ten konec mi nepřišel dojemnej a deep, jak je deklarováno v komentářích. Já hodnotit nebudu, protože se nemůžu zbavit dojmu, že je chyba na mé straně, ale doporučuju si prvně kouknout všechny ostatní filmy o teenagerech s rakovinou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6