avril4234

okres Košice

homepage

1 2 3 následující >>
    • 4.9.2011  16:34
    Danny Phantom (TV seriál) (2004)

Ďalší animák, ktorý je nápadne podobný seriálu Americký drak: Jake Long. Ibaže tentokrát sa hlavný hrdina nemení na draka, ale na ducha. Animácia je však otrasná, okrem hlavnej postavy mi nikto neprirástol k srdcu ako vzhľadovo, tak aj povahovo. Ale príbeh ma veľmi zaujal. Dá sa na ňom zabaviť, mňa pobavila každá epizóda a občas je aj dojemný, i keď vážne len občas, čo mu uberá na tom, aby sa mi kompletne páčil. Pointu má však skvelú a Danny mi je veľmi sympatický, takže aspoň na 3* :)

• 4.9.2011  16:22

Tento seriál sa mi páči už hlavne kvôli tomu, že je pointou strašne podobný môjmu najobľúbenejšiemu -Americký drak: Jake Long. Ale má zato dosť veľa nedostatkov a oveľa viac nudných epizód. Napriek tomu mi však prirástol k srdcu a patrí medzi moje obľúbené. Je aj často veľmi zábavný a niektoré epizódy ma naozaj veľmi zaujali, takže mu nedokážem dať menej, než 5*. Juniper Lee je asi môj najobľúbenejší seriál na Cartoon Network.

• 4.9.2011  15:40
    Americký Drak: Jake Long (TV seriál) (2005)

Neviem, či som len jediná, kto má radšej 2. sériu než prvú. Je pravda a naplno súhlasím s tým, že 2. séria má hroznú animáciu (na výnimku zopár postáv), ale jej príbeh a samotné epizódy sú oveľa záživnejšie a emočnejšie, než v 1. sérii, v ktorej viac prevláda humor (tým nechcem povedať, že v 2. sérii už humor nieje, len ho nieje taký nával ako v 1. sérii). Keďže ja hodnotím filmy a seriály obzvlášť podľa toho, aké sú emočné, tak u mňa víťazí jednoznačne 2. séria. A to hlavne vďaka epizódam s lovestory Jakea a Rose v hlavnej role. Americký drak mám rada práve kvôli tomu lovestory, ktorý ma strašne chytil za srdce a takisto aj samotná hlavná postava (Jake Long), jedna z mojich bývalých najobľúbenejších postáv.

• 4.9.2011  15:25
    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008)

Možno som asi jediná, ale táto talianska verzia Rexa sa mi páči ešte o niečo viac, než tá rakúska. Mne to prišlo úplne iné. Epizódy majú hlbší, emočnejší dej aj hudbu, než v predošlých sériách a každá epizóda ma niečím dojala. Takisto aj nový Rexov pán mi je sympatickejší, než tí predošlí. Ja osobne uprednostňujem túto novú verziu, aj keď tie staré série mám tiež rada.

• 4.9.2011  15:09
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Toto bola moja úplne prvá rozprávka, na ktorej som vyrastala a ktorú som strašne milovala. Ale ja som vždy fandila Tomovi a Jerryho aj doteraz nenávidím. Proste sa mi nepáči, že Jerry skoro stále skončil ako víťaz a práve kvôli tomu faktu som k tomu seriálu postupne začala strácať sympatie a prestal sa mi zdať taký zaujímavý. Tom bude vždy mojou obľúbenou postavou, ale seriál už nemusím. 3* dám len z nostalgie.

• 4.9.2011  14:41

Keď som si prečítala stručný obsah, tak som sa bála, že dvojka veľmi zneucti jednotku, keďže Kenai sa dá "dokopy" s "nejakou" dávnou priateľkou a bola som presvedčená, že si ju ani nepozriem (rovnako ako pred pozretím jednotky). Nakoniec som sa však predsa odhodlala, lebo môj záujem bol väčší, než obava zo sklamania. A opäť, rovnako ako pri jednotke, u mňa nastalo veľké prekvapenie -hlavne v závere filmu, ktorý je rovnako prekvapivý ako v jednotke, čo z Medvedích bratov 2 robí excelentné pokračovanie. A podľa mňa je na rovnakej úrovni, aj keď jednotka má predsalen trošičku hlbší a pútavejší príbeh, ale dvojka za ňou vôbec nezaostáva a mne sa páči rovnako. Animácia je rovnaká a čo sa týka piesní, v jednotke sa mi síce páčili všetky piesne, ale pieseň z dvojky "Feels like home" ma úplne očarila a milujem ju viac, než všetky z jednotky. Takže dvojka je tiež strašne nádherná a prekvapivá a rozhodne stojí za zhliadnutie :)

• 4.9.2011  14:17
    Lilo a Stitch (TV seriál) (2003)

Seriál je to prvé, čo som v kategórii "Lilo a Stitch" videla. A hneď ma úplne zaujal hlavne vďaka roztomilému Stitchovi, ktorého som si strašne obľúbila a spočiatku som to pozerala len kvôli nemu. Ale keď som sa postupne vžila aj do príbehu, Lilo a Stitch sa stal mojou najobľúbenejšou rozprávkou a dokonca aj záľubou. Vzhľadovo sa to síce trochu podobá na Pokémon, ale príbehovo je to na úplne inej a oveľa vyššej úrovni. Humoru je tam fúra a každá epizóda je zaujímavá niečim iným. Lilo a Stitch je úžasný seriál, ktorý ma nikdy neomrzí, má skvelú, síce jednoduchú, ale veľmi hlbokú, dojemnú myšlienku a veľmi sympatické postavičky, čo sú samozrejme, hlavne experimenty, ktoré sú 100 krát sympatickejšie než pokémoni :) Vôbec nechápem toto nízke hodnotenie a to, že niektorí z tých, ktorí to poriadne nepoznajú, to porovnávajú s pokémonmi a preto to odsudzujú...

• 3.9.2011  16:28

Dvojka Lilo a Stitch ma zaujala ešte viac, než jednotka a stala sa mojím najobľúbenejším filmom. Skutočne veľmi precítený príbeh, i keď začiatok a hlavne scénka, keď je Kumu na návšteve u Lilo a Nani je dosť nudná a veľmi zúfalo sa snažiac byť vtipná. Ale od chvíle, keď začnú Stitchove záchvaty (tie pri večeri pri telke), začína to byť zaujímavé. Ja som sa do toho skutočne vžívala a strašne som so Stitchom súcitila. Film ma dojal až tak, že to ani neviem opísať. A to aj napriek tomu, že narozdiel od jednotky, ktorá bola celá zaujímavá, dvojka má už niekoľko nudných pasáží, napriek tomu, že je kratšia, čo je veľká škoda, lebo príbeh má naozaj prekrásny. A podľa mňa má originálnu myšlienku, i keď spracovanie už také originálne nieje, ale predsa ma záver (vyvrcholenie Stitchovej poruchy) prekvapil, pretože takéto chvíľky milujem. Je pravda, že jednotka je lepšia, hlavne, čo sa týka výkonu, humoru a hudby, ale dvojka má podľa mňa predsalen trochu hlbší, emočnejší príbeh, čo je dôvod, prečo ju mám radšej. A žáner "komédia" jej vôbec nesedí.

• 3.9.2011  16:01

K tomuto filmu ma priviedol seriál Lilo a Stitch, ktorý som zbožňovala od prvého okamihu. A film ma takisto nesklamal, práve naopak -tiež ma veľmi dojal. Nevidím v tomto filme snáď ani jediný nedostatok, zaujal ma od samého začiatku až do samého konca. Animácia je nádherná a hudba takisto, i keď Elvisa Presleyho vôbec nemusím, ale vybrané piesne vo filme sa mi páčia, ale viac ma dojala hudba Alana Silvestriho a piesne "He mele no Lilo" a "Hawaiian roller coaster ride". Lilo a Stitch je veľmi príjemný rodinný film s troškou sci-fi zápletky, ale tá ani nieje až tak podstatná ako samotné poučenie o rodinných hodnotách, ktoré sú vlastne hlavným zmyslom celého príbehu. Ale o humor tiež nieje nuda, zvlášť v prvej polovici filmu. Skutočne to stojí za zhliadnutie, lebo na svoje si v tomto filme môže prísť každý, dokonca aj dospelý divák :) 5* a 100%

• 3.9.2011  15:36
    Stitch! Film (2003)

Tak Stitch! film je podľa mňa najslabší diel z kategórie Lilo a Stitch. Je síce krátky, ale dosť nudný, nezaujímavý a čo mne osobne najviac chýba -málo emočný. Jedinou kladnou stránkou je, že je (aspoň podľa mňa) najzábavnejší zo všetkých Lilo a Stitch filmov. Tu som sa nasmiala do sýtosti a takmer pri každej scénke, takže aspoň humor mi tú nudu trochu zahnal. Ale nebyť toho, že Lilo a Stitch je moja naj rozprávka a záľuba, tak by som Stitch! filmu dala asi len 2*. Ale napriek tomu, že ma tento samotný diel nezaujal, aj tak mu dám aspoň 4*. Mohol byť síce oveľa lepší, ale svoju úlohu úvodného filmu k seriálu splnil dokonale.

• 3.9.2011  15:10

Nikdy som nemala v úmysle pozrieť si túto rozprávku (keď som ešte nevedela o čom je). Ale keď som sa nakoniec len tak pre zaujímavosť (keďže som vášnivá milovníčka disneyoviek) odhodlala pozrieť si ju, ostala som veľmi prekvapená a trochu aj na seba naštvaná, že som túto úžasnú rozprávku tak podcenila. Osobne ma to dojalo ešte o kúsoček viac, než legendárny Leví kráľ. Film Medvedie srdce ma zaujal úplne všetkým -animáciou, príbehom aj piesňami. Ale predovšetkým príbehom, ktorý je skutočne veľmi dojímavý a aj prekvapivý, hlavne v závere. Je to jedna z mála rozprávok, ktorých záver ma tak prekvapí a dojme. Jednoznačne sa radí medzi moje naj rozprávky.

• 3.9.2011  14:37

Tak tretí film ma už jednoznačne očaril najmenej z trilógie. Ale stále patrí medzi moje obľúbené filmy. I keď niektoré vtipné scénky boli až prehnane vtipné a hlavne scénka s kláňaním zvierat pri vítaní Simbu -to ma skôr sklamalo, než pobavilo. Ale napriek tomu to má svoj nádych a je to skvelé ukončenie tohto úžasného animáku :)

• 3.9.2011  14:25

Viem, že dvojka na jednotku nemá, ale u mňa ju predsalen prekonala. Ja som si obľúbila viac dvojku, pretože milujem príbehy na motív Romea a Julie. Okrem toho, v dvojke sú podľa mňa chytľavejšie pesničky, hlavne We are one, He lives in you a Love will find a way -tie ma dojali viac, než ktorákoľvek z jednotky. Aj Zira mi prišla oveľa sympatickejšia než Scar, ktorého nenávidím. Takisto som si najviac obľúbila Kovuho a Kiaru. Ale inak aj ja považujem jednotku za lepší film, i keď mňa viac oslovila dvojka.

• 3.9.2011  14:10
    Lví král (1994)

Síce som ako malá bola na tom v kine, ale už sa na ten zážitok nepamätám, akurát viem, že už vtedy ma to uchvátilo. Ale aj teraz je to skutočne jeden z mojich najobľúbenejších filmov. Nemám tomu čo vytknúť. Prekrásna animácia, postavy, veľmi dojímavé piesne a vysoko emocionálny príbeh, pri ktorom sa nikdy nemôžem vyhnúť slzám, aj keď to pozerám stokrát dokola. Nemôžem dať menej než 5* a 100% :)

• 3.9.2011  13:42
    Leroy a Stitch (TV film) (2006)

Pravdupovediac, kým som to nevidela, trochu som sa bála, že nastane sklamanie, aj vzhľadom k tomu, že je to záverečný film série "Lilo a Stitch", ale po zhliadnutí filmu som ostala veľmi očarená a dojatá. Zdá sa mi, že tento film narozdiel od svojich predchodcov trošku vybočil od žánru "komédia", humoru je pomenej a nieje až taký vtipný, ale zato pribudlo viac akčných a bojových scén. Ale inak sa to stále drží toho tradičného rodinného ducha a emočných scén je tu opäť hromada. Ja osobne som s týmto filmom viac, než spokojná a je to môj druhý najobľúbenejší film v kategórii Lilo a Stitch.

1 2 3 následující >>