• Reality-TV

Příští rok ve stejnou dobu (1978)

Veľmi jednoduchý film. Len dvaja herci, stále to isté miesto, úžasný dej. Zo začiatku som ľutovala Dorisinho manžela a Georgovu ženu aj keď tam vôbec nevystupujú. (Možno preto že som sama veľmi žiarlivá.) Ale tá láska ktorá bola medzi Georgom a Doris bola neskutočná. Celé tie roky, na tom istom mieste. Veľmi ma dojala jedna z posledných scén kde spomínali na svoj "prvý krát" a na to aký boli mladí. Bolo to krásne. :) Jednoducho Alan Alda 4ever ♥

Pepek námořník (1960) (seriál)

Z touto rozprávkou som prežila detstvo. Dokonca som mala aj veľkého plyšového Pepka. :)

Někdo to rád horké (1959)

Tento film som videla nekonečne veľa krát a milujem ho. Z mamou sa vždy z chuti zasmejeme. :D

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Je hrozné a smutné rozlúčiť sa z niečim ako je MASH 4077. V tomto záverečnom diele opäť nesmel chýbať humor ale vôbec tu o ňho nešlo. Smiech bolo to posledné čo som prežívala pri tomto dvoj hodinovom diele. Koniec vojny, lúčenie, plač, všetko som to prežívala a verím že som nebola jediná. Veľmi rada som sledovala životy a osudy všetkých postáv. Hawkeye, B.J. plukovník Potter, Margaret a samozrejme Klinger, ktorý kvôli láske zostal v Kórei. Celý MASH mi prirástol k srdcu a budem ho pozerať stále dookola ako do teraz, pretože verím že pohľad na Alanda Aldu ma nikdy neomrzí.

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Ono ide v podstate o ďalší slovenský trápny seriál.. ale ja som sa fakt bavila. :D Oskarove hlášky na adresu Sandry sú skvelé a Vajdove telefonáty ohladom bizňisu nemajú chybu. :D Ani som tu nečakala iné hodnotenia ako odpad, ale ľudia hold obľubujú len super-úžasne americké výtvory a nevedia ani trochu oceniť niečo z tvorby krajiny kde žijú.

Trapper John, M.D. (1979) (seriál)

Seriál som nikdy nevidela, preto nehodnotím. A ako vidím nehrá tam Trappera Wayne Rogers čiže neviem či sa do toho mám vôbec pustiť. :-/ Komentáre žiadne, hodnotení málinko, takže to asi ani nebude moc populárne a známe.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Hawkeye, Radar, Frank a.k.a. Kuni ksicht :D, Trapper John, Štabajzna, Klinger, Henry Blake, Potter, Winchester, otec Mulcahy a BJ. ♥ Jeden z najlepších seriálov aké kedy bežali v tv. Milujem ho. Dôkazom je aj to že mám 12 dvd na stole zo všetkými epizodami, nechýba ani Dovidenia zbohom a amen, a samozrejme MASH 30th Anniversary Reunion. Prekvapením teda nebude ani to že mám Alana Aldu v obľúbených hercoch. :-* ♥

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

Veľmi ma to mrzí, ale ja sa jednoducho pri pozeraní tohoto neubránim smiechu. :D Je to odo mňa úbohé, no nemôžem si pomôcť.. a TERRORDROME brutálny komentár, si to uplne vystihol.

Talk show bez zábran (2010) (pořad)

Občas si nejakú tú časť pozriem na youtube s mojím obľúbeným hercom. :)

2012 MTV Movie Awards (2012) (pořad)

Ďalšie, ničím moc výnimočne Mtv movie awards. Twilight a Hunger games stále dookola. Áno Justin Bieber zbil paparazza - bravo Justin! a Charlie Sheen je stále pánko. Úcta a gratulácia Johnymu Deppovi za celoživotný prínos, okrem toho ukázal že vie hrať na gitaru. Shailene Woodley - cena za prelomový herecký výkon z úžasného filmu Deti moje. Nesmie chýbať cena Melisse McCarthy za Bridesmaids, skvelá komédia. :-) A samozrejme hostiteľ Russell Brand ktorý celý večer sprevádzal svojimi vtipmi a aj si zaspieval časť pesničky od Johna Travoltu. :D ♥