Tma (2005)

První polovina filmu tak trochu nudí, ale kdo vydrží u Tmy až do konce, je mu odměnou velmi povedený závěr, dle mého mínění velmi podobný Silent hillu.

Bourneovo ultimátum (2007)

Nadupaný akční nářez,maximální hodnocení je zde naprosto zasloužené

Resident Evil: Zánik (2007)

Nejlepší díl serie,po divné Apokalypse, přichází kvalitně zpracovaný Zánik. Ačkoliv závěrečná pointa je tak trochu uhozená, jedná se o příjemnou podívanou a dobrý zombie horror. Jen s herní předlohou to nemá společné vůbec nic, v tom jediném byla lepší předchozí Apokalypsa. Resident Evilem bych to vůbec nenazval.

Runestone (1991) odpad!

Tak takovou hovadinu jsem dlouho neviděl. Vzkaz pro všecny normální lidi: tomohle se obloukem vyhněte!!

Prokletí smrti (1966)

Mario Bava natočil klasiku žánru,které vůbec nic nechybí. postupem času zde houstne atmosféra,že by se dala krájet.

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Vizualně zajímavý film, ve kterém mi silně chyběl příběh. Překrásné prostředí rozhodně celý snímek nezachrání.Pro mě slabých 65%

Tmavě červená (1975)

zřejmě nejvýraznější Argentův snímek potěší zajímavou zapletkou a dobrým průběhem. Nevyčnívají zde tradiční gore scény,jak je u italských režisérů zvykem, spíš zde žádné nejsou a je to jen ku prospěchu věci. oprávněných 80%