mERRth

Milan Jedlička

okres Znojmo

1 bod

• 27.11.2018  23:07

Působivý snímek pana Jiřího Krejčíka, jenž je okořeněn skvělým hudebním backgroundem pana Lišky. Film byl napínavý až do samotného konce, přičemž délka 102 minut byla pro mě šitá na míru.

• 18.11.2018  22:42
    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)

Co si budeme povídat, pan Soukup má když to slušně řeknu nasráno v hlavě.

• 7.10.2018  00:55

Sledovat tento film bylo i na mě docela silné kafe. Místama jsem jen vrtěl hlavou a přemýšlel, jak je vůbec možné, aby se na jednom místě ocitlo tolik bezcitných a neuvědomilých vrahů. Parádně natočené i zahrané, proto si ode mě tento film nic jiného, než plný počet nezaslouží.

• 28.12.2017  13:43
    Válečná generace (TV film) (2013)

Němečtí tvůrci tohoto velkolepého tří dílného válečného dramatu realisticky zobrazili jednak tehdejší dobu z pohledu nacistického německa, dále postupnou přeměnu lidí v bezcitné stvůry, které už nemají skoro žádné hranice. Dávám plný počet, poněvadž mi nic nechybělo a film jsem si bezpochyby užil.

• 28.12.2017  13:13

Velice pozoruhodný námět a vůbec veškeré provedení filmového snímku, které na mě velmi realisticky a emočně zapůsobilo. Touto prací Dánové ukázali, že i oni mají právo zasahovat do celosvětové kinematografie, jelikož tento projekt bezpochyby patří do horních příček filmového žebříčku.

• 28.12.2017  12:58

Česká komedie s tím pravým humorem. Zejména Iva Janžurová předvedla své herecké "skills", kterým určitě nadchla nejen mě, ale i většinu sledujících.

• 8.9.2017  23:38
    To (2017)

jednu hvězdičku a to za efekty, kameru a osvětlení ...

• 2.12.2016  21:19

Lhal bych, kdybych řekl, že to se mnou nezamávalo. Zvláštním, avšak dechberoucím stylem natočený román, realisticky popisující tehdejší nacismus. Poklona všem hercům za povedený kus práce.

• 5.11.2016  14:40

Peckovní komedie, vtipy na úrovni, skvělé herecké obsazení.

• 29.10.2016  11:34
    Anthropoid (2016)

Ještě před zhlédnutím této válečné topovky jsem věděl, že toto je přesně můj styl. Pořád mi příjde, že kvalitních válečných filmů je málo, a proto by se tyto pecky měly objevovat na plátně častěji a nejen v kinech ale i ve školním vzdělávacím programu.

• 29.10.2016  11:27

Divím se že to má tolik procent. Upřímně najít dnes kvalitní horor je nadlidský úkol. Ještě že tady máme Jamese Wana, který občas zazáří.

• 6.10.2016  23:30

Prásk prásk prásk, jatka na zemi! Smekám klobouček pane Tarantino. Tenhle styl je přesně můj šálek čaje.

• 7.8.2016  17:35
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Komediant na prvním místě.

• 7.8.2016  17:33
    Mrazík (1964)

Vánoční topovka :) Pro Ruské tvůrce bych řekl veliký úspěch.

• 7.8.2016  17:31
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Dětská srdcovka :)

• 2.3.2015  21:51

Mrzí mě, že jsem tento film neviděl na plátně. Určitě by to byl ještě větší zážitek, než z televize. Realisticky zobrazovaná tehdejší doba mě dostala do kolen a po celou dobu sledováni jsem měl husí kůži a bušilo mi srdce. Ne nadarmo patří pan Spielberg mezi ty nejlepší a nejpopulárnější režiséry.

• 24.11.2013  13:26

Jeden z nejděsivějších hororů co jsem kdy zatím viděl ... :) Good Job James Wan

• 20.2.2012  21:48
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Mám rád brněnské herce, protože v sobě mají humor,který jen tak nějaký pražský herec nemá. Je pravda že Tomáš Topfer a Ivan Trojan se mi velice líbí a vždycky budou mezi míma oblíbenýma :)

• 13.2.2012  19:44
    Trosečník (2000)

Film kde se skoro vůbec nemluví a přitom je to taková pecka (y) palec hore pro Roberta Zemeckise a samozřejmě i pro Toma Hankse

• 12.2.2012  10:56
    Velký šéf (1969)

Není co si rozmýšlet .......... Tento film je výborně natočený , má to nejlepší obsazení herců , které sem si kdy mohl přát . 2 nejlepší herci v té nejlepší komedii :)