• Krátkometrážní

Amer (2009)

Udělat se hřebenem pak svým mokrým orgasmem naplnit vanu a málem se v ní utopit ta ženská má prostě talent. Audiovizuální žranice s absencí příběhu,která vás nasytí pocity a je už jenom na vás jestli budou příjemné či nikoli.

Bottom (1991) (seriál)

Duo věčně zevlujících neandrtálců s opravdu vkusnými jmény Richard Richard a Edward Hitler ,kteří se řídí v životě heslem prašť a pak ještě uhoď vás s vervou jim vlastní stáhnou až ke dnu teda pokud přistoupíte na jejich hru zkrátka a jasně humor tak blbý až je dobrý.

The ABCs of Death (2012)

Ale jo vybral sem si v té kupě balastu to svoje a to se cení Young buck a XXL byli bez debat nejlepšími dílky téhle krvavé skládačky velmi příjemně mě také překvapili zejména povídky z asijské produkce takže sečteno podtrženo převladá nadšení z těch podařených kousků.

Clinical Sodomy (2012) (hudební videoklip) odpad!

Co se obsahu týče ten mě nikterak zvlášť nepobouřil takže tady nehodlám moralizovat,ale ten zbytek byl teda hnůj humpolácká animace začínajícího animátora prasofila a ještě horší hudba jestli se tomu teda dá tak říkat kapela a autor klipu by zasloužili aby je potkal stejný osud a pro zpestření by u toho nemělo chybět poslední cd Justina Biebra.

Louise-Michel (2008)

Neco tak nablblého se jen tak nevidí nevkusné stupidní inteligenci urážejíci duo hovad a jejich WTF road movie . jedna hvězda za scénku s náletem na dvojčata.

Pokojný bojovník (2006)

Film z kterého sem měl kruhy pod očima protože sem ho začal sledovat ve tři ráno,ale ničeho nelituju snad jen toho,že ten floutek neoklátil nádhernou samičku Amy Smart a taky toho,že starý pardál Nick Nolte neukázal tu frajeřinku jak se dostal na tu střechu proto tu poslední hvězdu radši nechám na vývěsním štítu benzínky značky Texaco kde to všecko začalo.

Posedlost (1981)

Velmi těžko uchopitelné,ale skvostné dílko. Kamera, efekty ,gore, herecké výkony všecko na jedničku jen zamrzí ta neucelenost a naprosté tápání přecejenom by člověk čekal alespoň nějakou pointu.Film mě nějakým zvráceným způsobem fascinoval ještě dlouho budu z hlavy dostávat krásnou psychopatku Isabelle Adjani a její záchvat v metru.

Terapie láskou (2012)

Tak tohle šlo úplně mimo mě zase jednou sem se nechal nachytat vysokým hodnocením po tom kýblu nudy co sem byl nucen snést si budu léčit opruzeniny ještě hodně dlouho prostě celý film byl na pytel (igelitový).

Časové pásmo bylo změněno