• Krátkometrážní

4 inyong shiktak (2003)

A dost konec tohle byla poslední kapka mdlá ,utahaná k smrti nudící hovadina vydržet u toho ty dvě hodiny byl opravdu horror s filmy tohoto žánru nadobro končím.

Ted Bundy (2002)

Pánové prdel plná vaty!

Hannibal (2013) (seriál)

Myslím že role Hannibala je Madsovi přímo šitá na míru pokud dostane v seriálu dostatek prostoru tak nevidím důvod k obavám,ale pro mě zatím neznámý herec Hugh Dancy mě o svých kvalitách moc nepřesvědčil s odstupem času uvidíme co bude dál.....tak to sem z toho jelen Hugh musí asi být pernamentně slitý Jägermeisterem,když furt všude vidí toho dvanácteráka.

Za černou duhou (2010)

Já sem holka z ústavu páč sem trochu na hlavu neserte mě kurva drát nebo vám tu z toho udělám masokombinát. Tolik nevyužitého potenciálu se jen tak nevidí výborné prostředí kulisy a psychedelické pasáže,které sem si užil jako už dlouho nic atmosférické scény které vás donutí aby vám v očekávání spadla čelist a pak prostě hovno hovno zlatá rybko a to mě strašně sere ta přemíra hluchých míst celý film pohřbila. Už vím co vám dáme k ježíšku pane režisére lobotomii a vypolštářovanou cimru.

Hon (2012)

Jsem rozčarován pro mě teda emociálně spíš prázdné tisickrát omleté téma Mads Mikkelsen je bez debat skvělý herec o jehož nesporných kvalitách nehodlám diskutovat ani chvilku,ale určitě bych ho radši viděl v roli jednoho z těch omezených vidláků,kteří okamžitě lidi odsuzují myslím,že tam by skutečně exceloval páč čelíčko v obchodńáku bylo prostě boží.Prostě kdyby ho v té školce opravdu vytáhl to by byl aspoň pořádný Hoň.U mě to na celé čáře vyhrává snimek http://www.csfd.cz/film/236014-umeni-plakat/ z podobného soudku,ale mnohonásobně lepší.

Jatka č. 5 (1972)

Mohli byste se teď prosím pářit....

Marmaduk (2010) odpad!

Mluvící psi to je noční můra ,která mě bude vždycky děsit.

Would You Rather (2012)

Co byste radši? A) Ošukali Sashu Grey nebo B) Šli k zazobanému psychopatovi na večeři. Rozhodně trocha soutěživosti nemůže uškodit zvlášť když za vyhraný bakšiš můžete bráškovi nakoupit zásobu dřeně na celý život.

Krása na zabití (1999)

Nejvtipnější Miss co sem měl tu možnost shlédnout s pořádnou dávkou černého humoru reflektuje dokonale debilitu amerických maloměšťáků.Obzvlášť pak musím pochválit všecky mladé a tehdy ještě ne moc známé herečky hlavně Alexandra Holden byla v roli anorektičky opravdu nechutná přidejme k tomu parádní soundtrack a máme smrtící koktejl ze zákulisí jedné na hlavu postavené soutěže krásy.

Nahý (1993)

Velmi komplikovaný přemoudřelý bezďák Johny,který rád provokuje chodí po městě od ničeho k ničemu a potkává samé nesympatické a ošklivé lidi a převrací jim život na ruby i takhle by se dal film shrnout sice sem to dokoukal ,ale bylo to o nervy i přesto mě tento depresivní snímek něčím zaujal sám si to neumím vysvětlit.