• Krátkometrážní

Poslední dny Emmy Blankové (2009)

Předpověď na dnešní den: absurdno,že by ani psa ven nevyhnal. Ta stará marnivá pizda už to má za pár,ale kdo to sní má proboha vydržet není tedy divu,že celé osazenstvo domu hrůzy stávající z poskoků a posluhovaček je značně pesimistické. Obzvláště vydařená je postava Thea ten se přímo utrhl z řetězu.Marta Kubišová ba ani Zdenda Srstka by ho určitě domů na hraní nechtěli.

Bellflower (2011)

Partička naprostých idiotů postrádajících špetku charismatu a jejich sračkoidní kecy ne děkuju. Jedna rudá za tu káru a celkem slušnou kameru všechno ostatní je strašný hnůj.Mele jestlis to viděl upal je prosím na hranici jejich vlastní zbraní .This movie is for pussies.

Ledová archa (2013)

Každý malý kluk chtěl být někdy ve skrytu duše mašinfírou.Pokud jste si jako malí hráli s vláčky bod pro vás.Probojujte se s těmi nejposlednějšími z nejposlednějších skrz všechny vagony přes nemalé nesnáze až k vytoužené metě .Postapo podané ryze zábavnou formou nehrající si zbytečně na inteligentní podívanou.PS: S Tildou až na kraj světa!!!

Narkokultura (2013)

Nic nového pod Narco sluncem pořád stejná písnička a to doslova extravagantní hadry,kvéry a vymaštění mexikáni s příšerným hudebním vkusem ačkoliv nasnímáno je to poutavě o tom žádná.Jediné co mě přišlo divné,že tam furt chodí v kuklách a melou o každodenním nebezpečí a pak si klidně vystavujou svoje xichty i s rodinama jakoby se nechumelilo to mě hlava nebere.Tak sou vážně tak neskutečně blbí nebo jenom kurevsky odvážní?

Život i smrt porno bande (2009)

Naprosto bez atmosféry nápad sice dobrý,ale žel bohu ve velice nudném provedení celé je to prostě takové unylé.Sledovat bandu bezduchých smažek, bezďáků,ztracených existencí balancujících na okraji společnosti a jednoho zneuznalého režiséra jedoucích z Bělehradu přes srbské Kotěhůlky,Vystrkov a jiné prdele bavit mentálně zaostalé vidláky může být značně ubíjející i pokud jejich trip okořeníte kapkou toho násilí.Tudíž o srovnání s takovým Srpskim filmem si může Život i smrt porno bande nechat akorát tak zdát. Jednu hvězdu uděluji za zdařilou dřevorubeckou exhibici zbytek filmu už de po (uřezané) hlavě do prdele.Kdybych tedy chtěl film klasifikovat jednou krátkou větou myslím,že by to byla určitě tahle:Přes šukačku až na onen svět!!!

Banshee (2013) (seriál)

Alan Ball pro nás ve své hell kitchen ukuchtil pěkně ostrou mňamku.Míň keců víc akce tak se mi to líbí,vybíjená indiáni kontra ámiši za vydatné asistence policie a když se zrovna neřeší tohle tak se na scéně objeví ukrajinský Bugs Bunny aby co nejvíc ztrpčoval život hlavním hrdinům .Vážení jde o svědčený recept pouze špetka cukru a spousta bitchování.

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Má to potenciál ale něco tomu chybí doufám že se vstupem do titty twister přijde ten pravý nářez. Krátký záběr na titty twister na konci pátého dílu a natěšenost vzrůstá...Natěšenost opadla,letos už druhé zklamání mlácení prázdné slámy, příšerně stupidní dialogy a děravý scénář proč já mám tu smůlu a nechám se vždycky opít rohlíkem.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Kdyby tuhle bandu pedofilů potkal starý dobrý Muf tak by jim dal určitě po hubě jo vlastně on nemá ruky. Jů a Hele seřežte je na hromadu!!!

Velká nádhera (2013)

Velká nádhera je převážně ódou na noční život v Římě.No krása nesmírná ...Velmi vkusné záběry,točené s citem v oku i srdci, které jsem doteď znal jen ze hry Assassins creed mi kazila přemíra filozofických a intelektuálních plků tamějších rádoby umělců a zpustlé smetánky.Sorrentino vypráví příběh o podzimu života jednoho stárnoucího seladona,který nad sebou odmítá zlomit onu pomyslnou hůl,kdyby ji tak radši zlomil o tu skoro mumii sestru Marii či pokryteckého kardinála s kulinářským syndromem.