• Krátkometrážní

Den cvoka (2002)

Masterpiece kurvování hlavního hrdiny a modlitba poláka to sou dvě věci na ,které nikdy nezapomenu.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Co víte o české republice? České republice? Věděl jste, že tam je větší poptávka po pervitinu než kdekoliv v Evropě? Pět procent z deseti milionů obyvatel, což je zhruba populace jihozápadu, od Texasu po Phoenix, bere pervitin. Tady budete pokračovat, ale přidáním zámořského trhu dosáhnete více než zdvojnásobení současných zisků. A kontrolovala jsem to. Průměrná čistota je kolem 60 procent. Něco jako váš produkt tam nikdy ani neviděli. Budou bez sebe. Pátá serie je naprosto kulervoucí!!!

Blikající světla (2000)

Teda ani ve snu by mě nenapadlo,že od zločinu je jenom malý krůček ke gastronomii . Černohumorný výlet kamsi na dánský venkov,podařené flashbacky z dětství hlavních hrdinů a hlavně super badass Mads Mikkelsen .Severní filmy sou krutý počítej lásko má s tím.

Sonatine (1993)

Kitano já tleskám ve stoje bravurně skloubený mix drsné gangsterky s prvky lehkého humoru. Ten čas strávený na pláži s bandou vrahounů sem si příjemně užil vždyť i yakuzáci sou jenom lidi a musí taky relaxovat než zase v ulicích a barech začne lítat olovo.

Le Havre (2011)

áááá k zblití

Zátah: Vykoupení (2011)

Perfektní demonstrace toho ,že když Indonéské spodině slíbíte zdarma bydlení ve věžáku je motivována natolik,aby efektivně rozsekala i po zuby ozbrojené policejní komando.Čekají nás přestřelky a boj tělo na tělo za použití chladných zbraní,ale samozřejně i poctivá porce bojových umění zas jedna ultimátní rubačka z asijské produkce.

Lovci hlav (2011)

Mé nadšení nezná mezí nečekal jsem ,že mě ten malý,nesympatický kretén v hlavní roli dokáže takhle rozproudit krev,ale žral sem mu to i s navijákem,vcucnul mě do našláplé akce a na konci vyplivnul s jedinou myšlenkou"já chcu nášup". Thriller,který takovému Ryanovi Goslingovi z Drive sebere řidičák ani nemrkne .Btw.tlusté policejní dvojčata mě donutili vyprsknout smíchy až mě pivo teklo nosem takže spokojenost veliká.

Berserk: Ógon džidai hen I – Haó no tamago (2012)

Berserk vypadá v novém kabátku opravdu fešně a ačkoliv jako zarytý fanda mangy a původního seriálu příběh dobředu znám nenudil sem se ani chvilku zkratkovitost vůbec nevadila ba naopak myslím,že to byl dobrý tah film byl příjemným osvěžením a určitě si nenechám ujít další díl.

Vejdi do prázdna (2009)

Vizuální výplach protkaný více či méně zajímavými momenty s drogovou a sexuální tématikou kde vám nějaký příběh může být úplně ukradený a jednoznačně nejslabším článkem tohoto filmu(čti paskvilu) je ozvučení a stopáž .Velmi vyčerpávající zážitek.