• Krátkometrážní

Pokoj (2003) odpad!

Tak trapně už mě dlouho nebylo.

Pokojný bojovník (2006)

Film z kterého sem měl kruhy pod očima protože sem ho začal sledovat ve tři ráno,ale ničeho nelituju snad jen toho,že ten floutek neoklátil nádhernou samičku Amy Smart a taky toho,že starý pardál Nick Nolte neukázal tu frajeřinku jak se dostal na tu střechu proto tu poslední hvězdu radši nechám na vývěsním štítu benzínky značky Texaco kde to všecko začalo.

Posedlost (1981)

Velmi těžko uchopitelné,ale skvostné dílko. Kamera, efekty ,gore, herecké výkony všecko na jedničku jen zamrzí ta neucelenost a naprosté tápání přecejenom by člověk čekal alespoň nějakou pointu.Film mě nějakým zvráceným způsobem fascinoval ještě dlouho budu z hlavy dostávat krásnou psychopatku Isabelle Adjani a její záchvat v metru.

Poslední dny Emmy Blankové (2009)

Předpověď na dnešní den: absurdno,že by ani psa ven nevyhnal. Ta stará marnivá pizda už to má za pár,ale kdo to sní má proboha vydržet není tedy divu,že celé osazenstvo domu hrůzy stávající z poskoků a posluhovaček je značně pesimistické. Obzvláště vydařená je postava Thea ten se přímo utrhl z řetězu.Marta Kubišová ba ani Zdenda Srstka by ho určitě domů na hraní nechtěli.

Poslední útěk do Brooklynu (1989)

Pohled do života Brooklynské spodiny chladný ,neosobní a místy drsný příběh o každodenní existenci místní chátry plus jako bonus sme svědky hromadné šukačky s blond šlapkou oplývající zvláštním jménem Tralala ,které ovšem po samotném aktu do zpěvu nebylo.Prostě podřadná verbež v celé svojí kráse.

Prohnilá země (2014)

Jedna z těch laciných jednohubek ,kterou hodinu a půl převalujete na jazyku a když ji s vypětím všech sil polknete lačníte ihned po pořádném fláku libového masíčka abyste tu jižanskou pachuť přebili něčím kvalitním.