• Krátkometrážní

Jako opice (2011)

Skutečně film je jako opice je vám z něho vyloženě blbě a chce se vám zvracet ,když sledujete ty dvě vymaštěné bloncky jak se furt otlapkávají a nic z toho. Emmo, Cassandro udělejte mi obě radost a naběhněte na vidle!Alespoň,že ta malá Sára dostala ten vršek plavek,který jí byl ale hovno platný když se před bratránkem svíjela a chtěla ho sbalit.Paní režisérka by zasloužila diabolkou do oka.Ale ať nejsem za takového škarohlída dávám jednu hvězdičku za hudbu.

Jam (2000) (seriál)

Hvězdička za vtipné úvodníky,které sou nejlepší z celého seriálu jinak nevím co říct černý humor to bezesporu je vůbec mě to neuráželo takže to není o nějaké falešné morálce z mojí strany já se pouze příšerně nudil a ty rozmazané filtry a experimentální přístup kamery tomu taky moc nepřidali.Mark Heap mě víc bavil jako šílený malíř v seriálu Spaced.

Jatka č. 5 (1972)

Mohli byste se teď prosím pářit....

Jednej správně (1989)

Negříci vířící ulicí.Jo takhle to dopadá,když si v ghettu otevřete pizzerku místo KFC.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

To byl,ale zmrd děti.....

Jekyll (2007) (seriál)

Hyde is love. And love is a psychopath.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Kdo mi to tu šňupe perníček? Ano milé děti pan režisér určitě neodolal a natočil po pár lajnách kvalitního matroše sice hodně přepálenou,ale taky poměrně vtipnou pohádku pro dneštní rozmlsanou omladinu.

Jesus Christ Vampire Hunter (2001)

Rád bych se holedbal titulem Trashem nepozvracený leč opak taky není pravdou sice už sem párkrát zhřešil a nějakou tu podprůměrnou slátaninu shlédl,ale tomuhle žánru rozhodně neholduju.Ježíš je dalším malým ublinknutím na mém dříve běloskvoucím rouchu otrlého diváka co se může zdát na první průjem veskrze zábavné začne velice rychle prudit.Doporučuju zpátky na kříž a neslézat.

Justice : Stress (2008) (hudební videoklip)

Natočené je to brilantně,ale měl tam byt eště konec jak je zlynčuje nasraný dav jinak jde opravdu o hodně znepokující klip s výbornou hudbou,který názorně ukazuje,že mladí smradi se dnes neserou s ničím a dovolí si cokoliv.

Kikareta onna (2006)

Podle japonských měřítek zcela normální film jeden úchyl šmíruje svoji krásnou sousedku a zjistí ,že její přítel je ještě větší uchyl tak hodlá vzít věci do vlastních rukou snaží se vyšachovat stávajícího nápadníka takže si kní nechává posílat jídlo zcela náhodně ji potkává na ulici dolézá za ní do práce a pomalu jí valí šrouby do hlavy.Film je to průměrný ale musím dát jednu hvězdu navíc za kawaii Aoi Solu a její závěrečný výstup.