• Krátkometrážní

Lidská stonožka 2 (2011)

Vítejte na hodince a půl tak trochu jiné výtvarné výchovy obtloustlý, nezbedný noční hlídač Martin se zde stává amatérským chirurgem a domácím kutilem v jedné osobě. Fascinován filmem lidská stonožka,který v práci sjíždí furt dokola a vede si o tom deníček začne tvořit pokračování ve vlastní produkci a věci mu jdou od ruky v podzemních garážích kde pracuje nasbírá nějaké muchlující se dvojice a jiné individua a show může začít.Podstatně syrovější podívaná s už vyčerpaným nápadem,ale určitě si nenechám ujít závěr trilogie třeba se to pohne k lepšímu.

Likeness (2013)

Elle Fanning tak si říkám ta holka nám roste do krásy když tu se naráz změní na thinga z fantastické čtyřky to byl teda gól rozesmálo mě to tak až mě vypadla tlačenka z ruky.Víš milá Elle já sem poloviční bulimik žeru ale nezvracím. Aco se týče těch modelů a modelek to měla být nějaká podpora obětí z Osvětimi lidi neblbněte a běžte se pořádně naládovat.

Likvidátoři (2013)

S větším rozpočtem by tohle ulítlé béčko mohlo směle konkurovat novému Maxovi alespoň co se gore a zábavy týče určitě bych si to užil v kině mnohem líp.

Loft (2008)

Nečekal sem nic a dostal sem měrou vrchovatou takhle vybroušené charaktery se jen tak nevidí. To si takhle pětka kámošů pořídí kurvinec ráno najdou bezvládné ženské tělo v posteli a hned je na průser zaděláno film plný trefných dialogů a nečekaných zvratů o tom jak málo se vlastně lidi navzájem znají.

Louise-Michel (2008)

Neco tak nablblého se jen tak nevidí nevkusné stupidní inteligenci urážejíci duo hovad a jejich WTF road movie . jedna hvězda za scénku s náletem na dvojčata.

Lovci hlav (2011)

Mé nadšení nezná mezí nečekal jsem ,že mě ten malý,nesympatický kretén v hlavní roli dokáže takhle rozproudit krev,ale žral sem mu to i s navijákem,vcucnul mě do našláplé akce a na konci vyplivnul s jedinou myšlenkou"já chcu nášup". Thriller,který takovému Ryanovi Goslingovi z Drive sebere řidičák ani nemrkne .Btw.tlusté policejní dvojčata mě donutili vyprsknout smíchy až mě pivo teklo nosem takže spokojenost veliká.

Mais ne nous délivrez pas du mal (1971)

Dvě malé nestoudnice se napáchají něco nepravostí a když mimo jiné začnou koketovat se smrtí úplně je to pohltí aneb kdo chce kam pomozme mu tam.

Marmaduk (2010) odpad!

Mluvící psi to je noční můra ,která mě bude vždycky děsit.

Matrjoški - Série 2 (2008) (série)

Naši roztržití kuplíři jsou zpět a s nimi zbrusu nový repertoár fajnových kundiček a jak už je v téhle sérii zvykem opět každý jebe s každým (rozumněj vyjebává ) a když seriál sjedu v kuse na jeden zátah co to znamená?No zajisté plná palba.