Skeevee

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 11.8.2009  22:47
    Proroctví (2009)

Proyas, Cage, konec světa ... znělo to vcelku zajímavě. V kině jsem seděla celá přikovaná do sedačky, Našeptavači mě skoro děsili a čekala jsem na pointu jak na smilování boží... a netušila jsem, že se ho dočkám až tak doslova. Konec bych nazvala jedním slovem - KÝČ! Jak řekla moje drahá polovice, tak tohle byl větší kýč než přání od babičky - a to už je co říct. Na konci filmu se ze sálu ozývalo "ach jo" a já se musela smát. To bylo tak absurdní, až jsem se musela smát. Pominu-li logické chyby a pominu-li ten kýč, tak se jednalo o skutečně výborný film, a proto dávám ty 3 hvězdy. Dala bych 4, ale ten konec mě tak dostal (v tom nejnegativnějším slova smyslu), že musím nejméně tu jednu hvězdu ubrat. Možná to americké publikum nadchne, ale ateistickou ČR asi nějak ne, nebo alespoň u mne to přinejmenším vyvolalo rozpaky a lítost nad vyhozenými penězi za kino, protože takovýhle konec si to opravdu nezasloužilo...

• 1.3.2008  22:19

Koubááá!!!! Kdo neviděl tuhle parádní komedii, jako kdyby v naší společnosti nebyl, hlášky citujeme furt a nikdo mi nevymluví, že z celého filmu je stejně nejlepší bojová slepice ;)

• 1.3.2008  22:14
    Kvaska (2007)

Není nad to zahrát si ve vlastním filmu naprostého debila, že, Dane =D ten mě fakt bavil...a kupodivu se film líbil i mé drahé polovici, která naprosto nesnáší muzikály. Takže na filmu asi něco bude... =)

• 15.2.2008  22:02

Místy jsem nevěděla, jestli se mám smát, nebo brečet =/ byla jsem trochu zvědavá na Bčkovýho Indiho a bylo to snad etě horší, než jsem počítala, inu, co se dá dělat, Indy je jen jeden =) (a oproti tomu zlatí Lovci pokladů =D)

• 23.1.2008  16:16
    Akage no Anne (TV seriál) (1979)

Jediné zpracování románu, které se mi líbilo a ve skutečnosti mě ke knížce i přilákalo =) tenhle seriál má v sobě velkej náboj a skutečně stojí za to, i když to rozhodně neni tématicky nic, na co bych se dívala...je to taková výjimka potvrzující pravidlo. Stojí za to podívat se na pár dílů, ačkoli si myslíte, že se vám to líbit nemůže...no, teď už stejně nebude kde k vidění, takže je to vcelku jedno =/

• 17.1.2008  22:50
    Za plotem (2006)

Byla to sranda, mělo to slušnej dabing, sice očekávaný konec, ale s neočekávaným dějem těsně před ním a trochu toho rodinného klišé...ale! hromada zábavy, spousta vtipů i pro dospělé...další zdařilý animák, který si nezadá s těmi nejlepšími ;)

• 16.1.2008  23:23

Opravdu otrava, odcela smutný, že první vtip přijde až těsně před koncem, dybych nebyla opravdu odhodlaná to dokoukat, tak bych to po max 20 minutách vypla. Fakt mne pobavila kachna s těma klapákama a bobr s motorovkou, ale tím to tak haslo. Vtipy bych spočítala na prstech jedné ruky, pro malý děti možná dobrý, ale pro dospělý ani ne hezky nakreslená nuda =( Jedna z těch dvou hvězd je za snahu a za malý děcka (a přesně vtipy, kdy jsem si říkala, tak teď se děti zasmějou) a druhou hvězdu za kukuč medvěda na konci...

• 13.1.2008  23:43

Všechno všudy jsem se zasmála jednou =/ a to je pro komedii sakra málo =( (pravda, dvakrát jsem si říkala jesi je to ještě vůbec možný, ale to mne moc nepobavilo =/)

• 6.1.2008  00:14

Radyo má pravdu, Allena ráda nemám, ale tohle je taková kravina, která musí dostat každého =))

• 4.1.2008  23:14

Dá se tomuhle filmu dát méně hvězd?! Film je na první pohled více než strhující a pohltí vás chtě nechtě. Filmy z války nemám ráda, ale tenhle...to je opravdu něco!

• 14.12.2007  01:03

Pěkně natočená nuda =( já tý Chytilce na kloub prostě nepřijdu =/

• 14.12.2007  01:02

Všichni hodnotí vysoce, já se držím při zemi - mám ráda umělěcké filmy, ale na tohle bych musela být asi zhulená, abych se k tomu nějak propracovala...

• 14.12.2007  01:00

Tenhle film mne naprosto minul...od odpadu ho zachraňují ještě větší odpady =)

• 14.12.2007  00:55

Já mám pohádky moc ráda, ale tahle se mi nelíbila vůbec vůbec =( Dvě hvězdy si ale asi zaslouží...

• 8.11.2007  15:01

Od filmu jsme nic nečekala, ale dostala jsem hodně. Byla to víc než jen jedna z tuctu road movie, tohle mě hodně dostalo a dodneška si pamatuju na některé scény, ačkoli jsem film viděla před cca před 5 lety..máte-li možnost se na film podívat, tak doporučuju ;)

• 9.10.2007  02:57

Pasolinimu jsem nikdy nepřišla na chuť, je mi líto...a než drama mi to spíš přišlo jako komedie. Obzvlášť ta poslední povídka =)) člověk to nesmí brát moc vážně a možná se to dá se zdravým rozumem přežit ;) Poté, co jsem viděla Saló jsem čekala něco mnohem horšího =)

• 5.10.2007  21:47

Megafilm v páteční večer...nečekala jsem nic, dostala jsem ještě míň. Týpek, který vypadá trochu jako Hložek za mlada ve filmu, který slovo dobrodružný uráží. Možná tak pohádková komedie, díky těm dvoum hláškám, ale tohle tak maximálně jako limonádku na dopoledne ve svátek. To už je snad lepší i ta strašná Fantaghiró =/

• 21.9.2007  23:30
    Hostel (2005)

Ježiši, taovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Nejdřív po hororu ani zdání, pak kravina na ntou...když někdo neumí děs, tak tam dá potoky krve...ale tady nebyly ani potoky krve. Fakt vopruz =/ Ale spoň to mělo dobrej konec =D BTW věřit, že to ve SK takhle opravdu vypadá, tak tam nikdy nejedu, páč bych se "bála" gangu malejch cigošů =D

• 29.8.2007  22:52
    Upír ve věžáku (TV film) (1979)

To byl jeden z těch filmů, který ve vás zanechaj vzpomínky na dětství s upírama =D perfekt ;)

• 17.8.2007  00:34
    Transformers (2007)

Film největší nářez =)) Čekala jsem hodně, ale bylo to ještě lepší, než jsem předpokládala =) ani ne moc těch šílenejch americkejch pokeců o národní hrdosti apod =) ani žádné přemrštěné láskyplné scény, ale chechtacích scén...ježiš! Takhle jsem naposled byla připoutaná do sedačky asi před 3 rokama =)) Akce od začátku do konce...tak má takovej film vypadat =D

• 11.8.2007  02:34
    Domino (2005)

Bylo to zvláštní, místy šokojící, místy úsměvné a v půlce kluci slibovali, že pokud to dopadne špatně, tak půjdou Keiru zachránit...já k tomu přidávám, že tenhle film na mě hodil dobrou depku....a vlastně si tak říkám, že to neskončilo vůbec dobře. Ale to už by bylo na spoiler...Ať tak či tak něco to na mě nechalo... (Ale hodně velké plus u mě mají za to, že tam nechají být psíka =) )

• 8.8.2007  23:46

Ne tak super jako Grál, ale pořád nářez ;)

• 1.6.2007  22:27
    Dr. House (TV seriál) (2004)

5 hvězd...a to nesnášim seriály z lékařského prostředí =))

• 9.5.2007  23:04
    Nováci (TV seriál) (1995)

Nova vymyslela už i horší věci a náhodou jednou za týden to bylo i vtipný třeba =))

• 8.5.2007  23:33
    Noc v muzeu (2006)

Jako muzeolog oceňuju výbornou komedii při které jsem se moc nasmála. Ano, je to jen další průměrná komedie, kterých se chrlí mraky, ale tématiku oceňuju a hlavně...všichni slíbili, že se mnou budou dělat přesčasy =D

• 5.5.2007  22:57
    Eddie (1996)

Pro tenhle film mám slabost, ať je jakkoli kýčovitý a klišovitý ;)

• 19.3.2007  00:41

Komedie, ktera je _vtipna_ =) to se hned tak nevidi =)

• 19.3.2007  00:40
    Strážce duší (TV seriál) (2005)

Prvni dil byl vyborny, zbytek nebyl spatny, bylo i par vylozene slabych dilu, ale stejne patrilo k tem lepsim, co v posledni letech bylo vyprodukovano. Navic, alespon trochu originalni tema...

• 19.3.2007  00:36
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Ance! Kuba! Hajnej! No a vsudypritomna sojka praskacka ;) k tomu se neda vic rict, to je legenda mezi vecernicky =)

• 19.3.2007  00:33
    Špionky (TV seriál) (2001)

na to se nedalo koukat ani v nejvetsi nouzi =(

<< předchozí 1 2 3 4 6 7