Noc v muzeu (2006)

Jako muzeolog oceňuju výbornou komedii při které jsem se moc nasmála. Ano, je to jen další průměrná komedie, kterých se chrlí mraky, ale tématiku oceňuju a hlavně...všichni slíbili, že se mnou budou dělat přesčasy =D

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Pro me osobne velke zklamani...byla to zabava, to ano, ale melo to megahlucha mista, nebyla jsem prikovana, ani jsem se celou dobu nebavila, ani nic jineho...cekala jsem asi moc =/ A hlavne me stve, ze ten konec neni ani malicko konec, ani drobet =( nj, ale scena s kolem byla vtipna =)))

Světlo ve tmě (2006)

Jedno se tomuhle snimku neda uprit - hezka kamera, ale tim to tak asi hasne... pribeh me nezaujal, stejne to neni na konci cele doreseno, nevim... na druhou stranu, videt se to dalo, zas tak sileny to nebylo... no, nenadchne, neurazi...

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nechapu, proc to vsici tak hrozne zdrbli. Jak nesnasim Toma Hanske, tak se mi tu vcelku libil, film byl natocen i pres svou delku vcelku svizne, takze ani ony "rozsifrovaci" sceny nepusobi nudne... tohle bude asi dalsi z "Knizka byla lepsi / Film byl lepsi / Do filmu se nemeli vubec poustet / apod" ... takze spis vomrknete a zhodnotte si sami ;)

Za plotem (2006)

Byla to sranda, mělo to slušnej dabing, sice očekávaný konec, ale s neočekávaným dějem těsně před ním a trochu toho rodinného klišé...ale! hromada zábavy, spousta vtipů i pro dospělé...další zdařilý animák, který si nezadá s těmi nejlepšími ;)

Constantine (2005)

Jo, takhle Keana muzu a tenhle film taky. Je tu vybornej a Satan je cool a cela tahle scena me hodne bavi ;)

Domino (2005)

Bylo to zvláštní, místy šokojící, místy úsměvné a v půlce kluci slibovali, že pokud to dopadne špatně, tak půjdou Keiru zachránit...já k tomu přidávám, že tenhle film na mě hodil dobrou depku....a vlastně si tak říkám, že to neskončilo vůbec dobře. Ale to už by bylo na spoiler...Ať tak či tak něco to na mě nechalo... (Ale hodně velké plus u mě mají za to, že tam nechají být psíka =) )

Hostel (2005) odpad!

Ježiši, taovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Nejdřív po hororu ani zdání, pak kravina na ntou...když někdo neumí děs, tak tam dá potoky krve...ale tady nebyly ani potoky krve. Fakt vopruz =/ Ale spoň to mělo dobrej konec =D BTW věřit, že to ve SK takhle opravdu vypadá, tak tam nikdy nejedu, páč bych se "bála" gangu malejch cigošů =D

Kletba bratří Grimmů (2005)

Jakmile nekde vidim, ze film spada pod zanr horor, dycky vim, ze se u toho pobavim =) a tenhle film nebyl vyjimkou =D Pritomnost ceskych hercu potesila, Hanak byl prima vlcek a byla to prumerna podivana na patecni noc =)